2733
2739
عنوان

کیا کبدشون چربه یا با راکوتان چرب شد، بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 2140 بازدید | 46 پست
حتما بهت کمک میکنه من یه مشکل داشتم به راحتی گفت از دست من کاری برنمیاد درصورتی که میتونست هزارتا چی ...

دقیقن میدونید من داروخانه ها ک میرم یا حتی متخصص پوست خودم ک بهش گفتم مشکلمو یه سری قرص دیگه فقط نوشت ک فایده ای نداشت داروخونه ها هم ک میرم فقط چنتا محصول ب زور میخوان بفروشن ب آدم نمیخوم ب خدا توهینی باشه یا چیزی ولی تجربه کردم رفتم استفاده کردم و تاثیری نداره ب خاطر همین اصن آدم حتی مشاوره صادقانه نمیتونه از کی بگیره ب قول شما اگه درمان نشدنیه بگو تکلیفمو بدونم ن ک صرفا بخوای چنتا محصولتم بفروشی این خیلی کلافم کرده چقد خوب ک با شما آشنا شدم خیلی ممنونم ازتون کمک خیلی بزرگی کردین بهم😊

دقیقن میدونید من داروخانه ها ک میرم یا حتی متخصص پوست خودم ک بهش گفتم مشکلمو یه سری قرص دیگه فقط نوش ...

خواهی میکنم موهای وز من از کانادا هم براش شامپو اومد ولی فاجعه بود تا اینکه ایشون بهم راهکار داد حتما ازشون کمک بگیر ایشون فوق العاده هستن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من با راکوتان حمله های پانیکم شروع شد خیلی قرص بیخودیه

جدی؟ منم حالم بده

یهو قطع کردی طوریت نشد؟ جوشا برنگشت ؟

با دنیا طنز برخورد کنیم✌💚🌻 وزن شروع ۷۰ وزن فعلی ۵۸✅.رسیدم به هدفم💪
2731
عزیزم حتما حتما حتما حتما صد تا حتما دیگه همین فردا صبح برو ازمایش انزیم کبد بده…. اصلا اصلا اصلا کو ...

پول ندارم عزیزم☹

آزمایش یک ماه قبلم خوب بودش

بنظرت سونو لازمه؟

*رفع مشکل کبد چرب* ۱_رعایت بهداشت اسلامی -سر نکشیدن آب -آب خیلی سرد نخوردن -آب بین غذا نخوردن و… ...

دمت گرم عالللییی بودی کپی کردم

پول ندارم عزیزم☹ آزمایش یک ماه قبلم خوب بودش بنظرت سونو لازمه؟

جل الخالق پول راکوتان داری بدی ، پول یک ازمایش ساده مگه چقدر میشه !! نهایت پنجاه یا صد تومن ..کبد پس فردا اسیب بیینه ده برابرباید هزینه کنی. بستگی به حالتت داره. اگر این ماه ندادی  ماه دیگه حتما از بده . . اگر‌دفترچه داری بگو برات بنویست بری بیمارستانایی که بیمه تو قبول میکنن که دیگه خیلی ارزونتر میشه!!دکتر نکفته چند ماه باید بخوری !!! 

گفتم صفحه بعد رفته یعنی من دنبال هزار راه رفتم اما میگن تا اثر این قرص نره فایده ای نداره یعنی ریشه ...

اصلا این قرص اینقدر عوارض داره. خیلی جالبه که چندین ماه بعد از قطعش جوشا همه برمیگردن ولی عوارض خوب نمیشن. من کبد چرب ، افسردگی در زمان مصرف . حساسیت و اگزما شدید پیدا کردم. اصلا ارزششو نداشت 

2738
اصلا این قرص اینقدر عوارض داره. خیلی جالبه که چندین ماه بعد از قطعش جوشا همه برمیگردن ولی عوارض خوب ...

دقیقن دقیقن دقیقن ینی هر چی بگم کم گفتم بعضی وقتا ب خودم میگم مرضت چی بود رفتی این قرصه رو خوردی که صدجات مشکل پیدا کنه ب درک خو تا آخر عمرت جوشم میزدی اشکال نداشت درعوض بدنت سالم بود 

جل الخالق پول راکوتان داری بدی ، پول یک ازمایش ساده مگه چقدر میشه !! نهایت پنجاه یا صد تومن ..کبد پس ...

دوماهه مینویسه قرص رو

منم خریدم

بعد باید برم ویزیت بدم ۸۰

الانم هزینه های دیگه پیش اومد دستم خالی بود عزیزم

اصلا این قرص اینقدر عوارض داره. خیلی جالبه که چندین ماه بعد از قطعش جوشا همه برمیگردن ولی عوارض خوب ...

عزیزم افسردگیت رفت؟ منم افسرده شدم

یهو میشه قطع کرد؟

موفق باشی اصلا قرص نخور  این موارد رو حتی المقدور رعایت کن  بعد حجامت کبد انجام بده عال ...

حجامت کبد؟

متخصص پوست داد

هر کاری بگی کردم

۵ ساله درگیرم با جوش

هی میره و میاد😭

بخوام تجربمو بهت بگم واقعا به نظرم به این شماره ام بده

۰۹۳۶۲۴۰۴۱۸۲ ببین واقعااااااا کارشون خوبه یک عطاری معروفه

اطراف کرج و .. به واتس آپشون پیام بدی مشاوره میدن بهت

معرکه ان واقعا👌مطمئن باش نتیجه میگیری☺👍واقعااااا

بخدا به جون خودم تبلیغ نمیکنم دلم میسوزه بخدا راه درمان همینه ، ایشالله زود اوکی بشی عزیزم☘💚

سلام دوست عزیز

آنزیمای کبدتون هم بالا رفت؟؟

لایک نکنید لطفا...ریپلای فقط           خدایا شکرت           
2706