2737
2739
عنوان

کیا کبدشون چربه یا با راکوتان چرب شد، بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 2140 بازدید | 46 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم حتما حتما حتما حتما صد تا حتما دیگه همین فردا صبح برو ازمایش انزیم کبد بده…. اصلا اصلا اصلا کوتاهی نکن. کبد عضو خاموشه . عارضه خاصی نداره. این قرص برای کبد مثل سم میمونه .. اگر هم خیلی جوشای چرکی و خفنی نداری راکوتان نخور

2728

*رفع مشکل کبد چرب*

۱_رعایت بهداشت اسلامی -سر نکشیدن آب -آب خیلی سرد نخوردن -آب بین غذا نخوردن و…

۲_نخوردن ممنوعات غذایی(چای..نوشابه..دوغ.. سوسیس وکالباس،و قند و شکر،روغن صنعتی و سرخ کردنی و تنقلات مصنوعی و..

۳_پرهیز از روغن های نباتی جامد و مایع بازار و استفاده از روغن های طبیعی مثل کنجد ، حیوانی و…

۴_رفع یبوست

۵_مصرف غذاهای خام (سبزیحات و میوه جات)

۶_استفاده ازترشیجات طبیعی:انار ،الو،زرشک،و به خصوص هلوی رسیده..

۷_عدم مصرف آب با غذا

۸_نخوردن اب بین غذا و بلافاصله بعد ازغذا دوساعت و نیم بعد و نیم ساعت قبل از غذا میل کردن آب

۹_خوردن روزانه دویا سه لیوان نکتار،سیب

۱۰_خوب جویدن لقمه ها

۱۱_خوردن شاتوت و عسل

۱۲_نوشیدن شربت رب انار و عسل

۱۳_نوشیدن آب زرشک و عسل

۱۴_خوردن شربت سکنجبین

نه عزیزم من مشاور پوست هستم 

من دو سالی هست که دوره درمانم تموم شده از شروع مصرف این قرص ریزش شدییییییید مو پیدا کردم میگم شدید یعنی اینکه هنوزم ادامه داره و همین طوری پیش بره یکم دیگه کچل میشم واقعن دارم میگم و اغراق نمیکنم تحقیق هم کردم میگن تا کامل اثر این قرص از بدنتون نره درست نمیشه شما میددنید اصن این مورد درست میشه اثرش از بدنم میره یا نه 

اگه بتونید کمکم کنید ممنونتون میشم

من دو سالی هست که دوره درمانم تموم شده از شروع مصرف این قرص ریزش شدییییییید مو پیدا کردم میگم شدید ی ...

عزیزم این به این دلیله که راکوتان چربی های بدنت رو خشک میکنه .فولیکول های موهات ضعیف شده .شامپو گیاهی بدون سولفات فقط به کف سرت بزن و تونیک ضد ریزش خیلی بهت کمک میکنه.مشکل تیروئید یا زنان نداری؟ 

بفرمایید

گفتم صفحه بعد رفته

یعنی من دنبال هزار راه رفتم اما میگن تا اثر این قرص نره فایده ای نداره یعنی ریشه ی موهایه من به قدری سست شده ک با دست میگیرم میوفته واقعن سر این مسئله اعتماد ب نفسم رو از دست دادم افسردگی گرفتم فقطم این نیست من قبل مصرف این قرصا هیچ حساسیتی نداشتم اما بعد مصرف حساسیت پوستی پیدا کردم پوستم ب مواد شوینده حساسیت پیدا کرد ب قول دوستمون قرص خیلی بد با عوارض بسیار شدید

2738
گفتم صفحه بعد رفته یعنی من دنبال هزار راه رفتم اما میگن تا اثر این قرص نره فایده ای نداره یعنی ریشه ...

ببینمن یه مشاور میشناسم کارش عالیه میخوای بهت معرفیش کنم ؟منم تمام اطلاعاتی که دارم از ایشون میگیرم مشکل من و خواهرم رو حل کردن 

عزیزم این به این دلیله که راکوتان چربی های بدنت رو خشک میکنه .فولیکول های موهات ضعیف شده .شامپو گیاه ...

نه ندارم دوره هام سر وقته دقیقن من ریشه موهامو ک نگاه میکنم اونایی ک میریزه بگم ینی باورتون نمیشه چقد نازک شدن موهام یعنی اثر داره من ک کلن امیدمو از دست دادم😔

همش هزار بار ب خودم میگم کاش برمیگشتم عقب و این قرصو نمیخوردم

گفتم صفحه بعد رفته یعنی من دنبال هزار راه رفتم اما میگن تا اثر این قرص نره فایده ای نداره یعنی ریشه ...

حرفت درسته ولی میتونی تقویت کنی.شیره توت سفید بخور موهات رو نشسته بشور و شونه بزن .موهات رو بباف و بقیه کار هایی که گفتم درست میشه

2706