2737
2734
عنوان

مامانایی که نوزاد دارن بیان

136 بازدید | 21 پست

پسرم دو ماهشه کولیک داره دو روزم هست پیپی نکرده نگران کنندس؟؟ 

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق

واااای از دست کوکلیک من بچم چهار ماهو نیمشه تازه راحت شدم از کولیک.کولیک ربطی به یبوست بچه نداره.بچت شیر خودتو میخوره؟

زخم که میخوری حتما مزه مزه اش کن حتما نمکش آشناست!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هفته ای دوبار دوقطره اینا عرق نعنا خانگی بده ۱ هفته مشکلی نداره 

عرق نعنا هرروز یه قاشق چایخوری میدم اما پیپی نکرده نگرانم

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق
2728
واااای از دست کوکلیک من بچم چهار ماهو نیمشه تازه راحت شدم از کولیک.کولیک ربطی به یبوست بچه نداره.بچت ...

نه متاسفانه. به شیرخشک ربط داره کولیک؟ 

عرق نعنا هرروز یه قاشق چایخوری میدم اما پیپی نکرده نگرانم

شیرخودتواگه میخوره خودت انگور اینا بخور شیرخشک میخوره مشکلی نیس دکترگفت تا یه هفته طبیعی نگران نباش داره کم کم وزن اضافه میکنه

اره بیشتر واسه همونه.بعضی شیرخشکا ب بچه نمیسازه.براش شیر خشک گیگوز بگیر شکم بچه باهاش کار میکنه.یه مدت اونو بده خوب ک شد بعد قطعش کن

2738

نه کولیک ربطی به شیر خشک نداره.هر بچه ای یه حوریه یکی رفلاکس داره یکی کولیک یکی آلرژی دورش ک بگذره تموم میشه.ولی یبوستش میتونه دسته شیر خشک باشه .

شیرخودتواگه میخوره خودت انگور اینا بخور شیرخشک میخوره مشکلی نیس دکترگفت تا یه هفته طبیعی نگران نباش ...

فقط شیرخشک میخوره. تا چهل روزگیش شیر خودمو یکم می‌خورد اما بعد شیرم کم شد دیگ نخورد

ینی تا یه هفته پیپی نکنه طبیعیه؟؟ 

اره بیشتر واسه همونه.بعضی شیرخشکا ب بچه نمیسازه.براش شیر خشک گیگوز بگیر شکم بچه باهاش کار میکنه.یه م ...

گیگوز میدادم اما دکتر گف ببلاک میلوپا دادم. بعدم هیچکدوم اثر نکرد آپتامیل پپتی میدم گریه هاش کمتر شده فقط پیپی نمیکنه دو روزه

گیگوز میدادم اما دکتر گف ببلاک میلوپا دادم. بعدم هیچکدوم اثر نکرد آپتامیل پپتی میدم گریه هاش کمتر شد ...

من ک به بچم شیر خودمو میدمم کولیک داشت.شیر خشک گیگوز هم یکی دو وعده در روز میدادم اسهال شده بود دکتر گفت گیگوز شیر خشکش همین جوری هس ببلاک برا بچم نوشت

من ک به بچم شیر خودمو میدمم کولیک داشت.شیر خشک گیگوز هم یکی دو وعده در روز میدادم اسهال شده بود دکتر ...

من سرزایمانم کرونا داشتم یه هفته بیمارستان بودم بچم طفلی نتونست شیرخودمو بخوره البته شیرم از اولش کم بود بعد کرونا هم در حد آغوز بود بعدم ک کولیکی شد شوهرم همش میگف بخاطر شیرخشک خوردنشه

من سرزایمانم کرونا داشتم یه هفته بیمارستان بودم بچم طفلی نتونست شیرخودمو بخوره البته شیرم از اولش کم ...

ای کاش میدوشیدی بهش میدادی نمیزاشتی خشک شه.دیگ حالا شده غصشو نخور ولی کولیک ربطی ب شیر خشک یا شیر مادر نداره ولی شیر خشک برا یچه های کولیکی شنیدم بدتره نفخ بیشتر میاره.کلا شیر خوردن با شیشه نفخ میاره بچه برا کولیکش خوب نیس.شیشه ضد نفخ بگیر براش.شیشش هم حتما پیرکس باشه

2706