2733
2734

کلا چطور خصلت‌هایی دارن؟

از نظر خصوصیت های اخلاقی به چی معروفتر هستن؟؟؟

چطور آدم هایی هستن؟؟؟

میدونم که خوب و بد همه جا هست اما میخوام از دانسته های شماهم استفاده کنم

مرسی

🌱

💓تابستون بود بارون میبارید من زیر درخت نارنج توی حیاط خونه پدری نشسته بودم بوی نم بارون و بوی درخت نارنج تمام وجودمو پر از عطر خوشبختی کرده بود من دختر همون بارونیم که بعدازظهر تابستون اون سال میبارید💓

دوستان گناباد خراسان جنوبی میشه

💓تابستون بود بارون میبارید من زیر درخت نارنج توی حیاط خونه پدری نشسته بودم بوی نم بارون و بوی درخت نارنج تمام وجودمو پر از عطر خوشبختی کرده بود من دختر همون بارونیم که بعدازظهر تابستون اون سال میبارید💓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فک نکنم بد باشن ولی من کلا از طرفای بیرجند خوشم نمیاد چون ازشون ضربه دیدم در ضمن افراد شهر کوچیک با اونا ک تو شهر بزرگن زیاد سازگار نیستن 

منم ک مشهدم با شهرای کوچیک نمیتونم بسازم

2731
تلاشگر ، اقتصادی ، مذهبی

میشه اگر میدونید بیشتر برام بازش کنید؟؟؟ ما میخوایم دختر بگیریم ازشون 

فک نکنم بد باشن ولی من کلا از طرفای بیرجند خوشم نمیاد چون ازشون ضربه دیدم در ضمن افراد شهر کوچیک با ...

چرا؟؟؟ البته اگر اشکالی نداره 

خراسان جنوبی کلا پر تلاشن خیلی البته با گنابادیا برخورد نکردم تا حالا با اینکه مشهدیم ولی تا دلت بخخخخخواد با فریمانی و قوچانی و یزدی برخورد داشتیم

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...
2738
آدمای خوبی هستن 

شما باهاشون برخورد داشتین؟

گناباد جزء خراسان رضوی  هست

👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻

میشه اگر میدونید بیشتر برام بازش کنید؟؟؟ ما میخوایم دختر بگیریم ازشون 

خودتون کجایی هستین

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...
چرا؟؟؟ البته اگر اشکالی نداره 

خیلی متعصبن دخترتو سن کم عروس میکنن ک این خیلی کم ب فرهنگ شهر بزرگ میخوره شهر کوچیکه کوچیکترین کاری کنی اسمت بد در میره زیاد اجتماعی نیستنو اینا

خودتون کجایی هستین

تهران

2706