2733
2739
عنوان

به نظرتون اعتیاد داره

79 بازدید | 6 پست

ذهنم خیلی به هم ریخته به نظر شما چی کار کنم؟👇

من بچه که بودم ۷،۸ سالم بود یکی از عموهام به خاطر اعتیاد فوت کرد کلا خانواده بابام ادمای اوکیی هستن یکی از عموهام معلم دبیرستانه یکی خلبانه یکی تاکسی داره بابای منم کارمند شهرداری عه حتی اون عموم هم ک اعتیاد داشت خودش از زنش جدا شد ک بهش اسیب نزنه 

من چون خونمون نزدیک اون عموم بود میرفتم خونه اونا بوی مواد قشنگ تو ذهنم هست حالا موضوع اینه که الان اون بو رو رو لباسای بابام حس میکنم ولی نمیدونم میگم شاید سیگاره حالا یه مدلی ک بوش متفاوته

خیلی اعصابم ب هم ریخته دوست ندارم اصلا راجع بهش سرچ کنم اگه اعتیاد داشته باشه چ

چی کار کنم؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم غیرمستقیم درمورد اعتیاد حرف بزن و واکنشش رو ببین. مثلا بگو پدر فلان دوستم اعتیاد داره و دوستم گناه داره و از این حرفا. اگه بازم شک داشتی ازش بپرس شاید اگه خدایی نکرده حست درست باشه تا زوده بشه جلوشو گرفت

عزیزم ببین،شیفت های که سرکار نیس،کجا میره..اگه خدای نکرده بکشه،جای برا کشیدن باید داشته باشه؟اخلاقش ...

من نمیتونم شیفت هاشو چک بکنم صبح میره عصر هم برمیگرده جای خاصی هم نمیخواد تو ماشین هم میشه کشید دیگه

اخلاقش ..چرا افسرده شده سریع هم عصبی میشه ولی کلا با مامانم مشکل داره میتونه به خاطر اونم باشه😔

دوستان حدسم درست بود بابام اعتیاد داره😔 به چی نمیدونم 

به نظر شما چی کار کنم به مادرم بگم؟رابطه شون با هم خوب نیس اصلا نمیدونم مامانم کاری میکنه یا نه

از یه طرف میگم غیر مستقیم یا مستقیم با بابام حرف بزنم که دست برداره شما راهنمایی کنید خیلی شرایط بدیه