2737
2739

دوستان یه نفر هست خیلی ضعیفه بدنش الانم سرطان داره نمیتونه هیییچ چیزی بخوره سریع بالا میاره، حتی ابمیوه ،تازه ازدواج کرده بود یه بچه کوچیک هم داره ،۳۰ سالشه ، با سرم زنده مونده تا الان ، میشع براش یه حمد بخونین شفا پیدا کنه؟ گناه داره جوونه ، خیلی ناراحتم براشون ، بیاید دعا کنیم شاید شفا پیدا کرد و برگشت به زندگی ، ممنون میشم یه حمد یا آیت الکرسی بخونید براش ♥️انشاالله توی هیچ خونه ای هیچ مریضی نباشه ، انشاالله خداوند هیچ جوونی رو از این دنیا نره و داغش و به دل خانوادش نزاره ، الهی آمین♥️

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤️ برای سلامتی و ظهور امام زمانمون صلوات میفرستی؟ لطفا برای خوشبختی و عاقبت بخیری خودم و خانوادم هم یه صلوات بفرست🥺❤️  ببخشیدا برای خونه دار و شدن همه مستأجرا و خونه دار شدن من ، و برای اینکه دامن همه سبز بشه و صاحب فرزند سالم و صالح بشیم هم یدونه صلوات بفرست مرسی🥺❤️  عرق پیشونی و لباسای از کار کثیف شده ی عشقمو زندگیمو شوهرمووو با یه دنیا عوض نمیکنم چه برسه به یه ادم دیگه❤❤❤😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.