2737
2739
من سه هفته پیش یهو لرز کردم و تب و غدد لنفاوی بناگوشم التهاب شدید کرد ک کل صورتو گردنمم ورم کرده بود ...

قربونت برم

اگر علایم سرماخوردگی هم بزنی تو اینترنت میزنه سرطان

بی خیال دختر خوب

شما مشکلی نداری

قول بهت میدم

الانم اگر خیلی ناراحتی ازمایش قبلیتو برام بفرس سوال خودتم بگو تا من فردا صبح تو بخش هستم از دکتر بپرسم و از همونجا بهت پیام بدم خوبه اینجوری.

شما یه عفونت و التهابی داشتی الانم رفع شده محدد واست ازمایش نوشته

یکی از دلایل درد گرفتن گردن بالا بودن سی ار پی و esr هست که مربوط به روماتیسم هس

پس چرا شما فوری میری سراغ سرطان؟ قربونت برم

فکر منفی نکن عزیزم

دست گلتون درد نکنه میفرستم تا یه ساعت دیگه گلم

باشه بفرس 

من فردا به دکتر نشون میدم

سوالی هم اگر داری بپرس تا از دکتر بخش بپرسم

فقط شمارا به قران فقط فکر منفی نکن شما هیچ مشکلی نداری( در ضمن تیرویید از رو ظاهر نمیشه تشخیص داد)

در ضمن عکسی که میفرستی خیلی واضح باشه  دقیق و واضح بفرست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیز دلم نگران نباش میشه ازمایش قبلیتو برام بفرستی سوال بعد هم اینه  دکتر دقیق از شما چی خاست ...

من سه هفته پیش غدد لنفاویم پشت گوشم ورم‌کرد ورمش زد ب کل صورت و گردن توو اون یه هفته لرز و تی و بدن درد و درد غدد لنفاوی داشتم ، از سه ماه قبلشم هر سه هفته یکبار درد قفسه سینه داشتم ولی سه هفته پیش درد خیلیییی زیادی اومد توی قفسه سینم،سونوی کل شکم و ازمایش cbc cpr crp esr و انزیم های کبدی و صفراوی دادم، مونوفیل و سی ار پی خونم بالا بود لنفوسیتم کم بود و طحالم بزرگ بود و کرونام هم روز ۴ منفی بود

بعد یه هفته خوب شدم و ب گفته خود دکتر دوباره رفتم پیشش ولی حس میکردم موقعی ک سرمو بالا میگیرم هم تیروییدم تکون میخورن موقع قورت دادن حس کردم ورم داره، دکتر مجدد تست سی بی سی و ای اس ار و سی پی ار نوشته گفت میخوام لنفوسیتتو چک کنم ببینم پایینه هنوز یا نه، ک لنفوسیتم رفته بالاتر و فعلا لب مرز، ولی اون سری اصلا گلبول های سفیدم wbs بالا نبود ولی توی این ازمایش ۱۳/۷ بود و سی ار پی هم نسبت ب تست سری پیش بالاتر رفته 

تنها مشکلی هم ک دارم بدن درد جزئی مثل کوفتگی و درد بالا و بین دو کتف و درد گردن 

سوالم اینه اگه عفونتم خوب شده چرا گلبول های سفیدم ک اونسری نرمال بود الان بالا رفته و سی ار پی حداقل ثابت نمونده یا کم نشده و بالاتر رفته

دخترم تمام دنیای منی⁦❤️⁩⁦❤️⁩ 
باشه بفرس  من فردا به دکتر نشون میدم سوالی هم اگر داری بپرس تا از دکتر بخش بپرسم فقط شمار ...

ازمایش تیروییدمم یکشنبه اینده میاد

2728
2740
باشه عزیزم فقط یه چیزی بدون درسته شما خوب شدین ولی عفونت و التهاب تو بدن شما وجود داره یه ماه زمان ...

مرسی عزیزم 

خودتون از ازمایشها چیزی دستگیرتون نشد؟

مشکل خاصی ندارین فردا به دکتر نشون میدم از نظر من شما مشکل خاصی ندارین ولی بدنتون دچار التهاب هست ...

شروع بیماری من سه روز قبل ازمایش اول یعنی الان بیشتر از ۳ هفته گذشته 

نمیدونم شاید من خیلی حساسم یا شاید واقعا مشکلی هست

من سه هفته پیش غدد لنفاویم پشت گوشم ورم‌کرد ورمش زد ب کل صورت و گردن توو اون یه هفته لرز و تی و بدن ...

سلام خوبین

عزیزم پرسیدم

دکتر گفت روز اول که عفونت تو بدنش بوده سیستم دفاعی بدنش ضعیف بوده

تو ازمایش بعدی گلبولهای سفید بالا بوده علتش اینه که بدن داره با تولید گلبول سفید با عفونت مبارزه میکنه

گفت طبیعی هست که گلبولهای سفید بالا بره

دکتر گفت یه ماه تمام انتی بیوتیک قوی مصرف کنه بعد ازمایش بده

دکتر گفت علت بالا بودن گلبول سفید و لنفسوت افزایش عفونت بوده که تو از مایش هم مشخصه تست سی ار پی بالا رفته به علت افزایش عفونت

گفت شما باید به دنبال علت عفونت باشین که احتمال زیاد همون کروناس بعد از چهل روز ازمایش بده ( زمانی که دیگه کاملا بدنتون از کرونا پاک شدن)

2706