2737
2739

wbc و crp خونم بالاست...سه هفته پیش سی ار پی ۱۰ بود الان شده ۱۱/۷ یعنی بالاتر هم رفته... wbc سه هفته پیش نرمال بود ولی رنج ازمایشگاه تا ده الان شده ۱۳/۶ 

دخترم تمام دنیای منی⁦❤️⁩⁦❤️⁩ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عفونت میتونه باشه حالا چه عفونتی این آزمایش مشخص نمیکنه  البته موارد دیگه ای هم بسته به علائم ...

نوتروفیل رنج ازمایشگاه تا ۶۵ سه هفته پیش ۷۱ بود الان شده ۶۶

2740
دکتر عفونی رفتی؟ چه علائمی داری؟

من سه هفته پیش یهو لرز کردم و تب و غدد لنفاوی بناگوشم التهاب شدید کرد ک کل صورتو گردنمم ورم کرده بود ...

درد قفسه سینه داشتم سه ماهی بود... تست دادم ک اونایی ک گفتم برای سه هفته پیش بود مشکل داشت و لنفوسیتمم پایین بود... کامل خوب شدم ولی درد گردن و کتف دارم و برای مراجعه مجدد رفتم دکتر دکترم گفت چون لنفوسیت و سی ار پی خونت بالا بود باید مجدد تست بدی در اصل مشکلی نداشتم الان ولی برای اینکه ببینه اوضاعم چطوره تست نوشت و اینکه یکم حس میکنم وقتی گردنمو میدم بالا تیروییدم ورم داره دکتر تست تیرویید هم نوشت برام ولی گفت تیروییدت ب ظاهر سالمه تا ببینم جواب چیه الان نمیدونم مشکلم چیه ک سی ار پی نه تنها پایین نیومده حتی بالا هم رفته ... توی نت همش درمورد سرطانو این چیزا نوشته ادمو میترسونه

2706