2737
2739

چه تاپیک خوبی. منم بچم یه سالشه. از تجربتون استفاده کنم

در تک تک لحظه های زندگیم همراهیتو حس کردم خدای من. بدون تو نمیتونم نفس بکشم. مطمئنم بازم همراهمی. به رحمتت مطمئنم.ته ته دلم به تو قرصه. خدایا فندقم در ازای نزدیکی به خودت بهم هدیه دادی. شکرت ای پروردگار مهربونم. عاشقتم بی اندازه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فقط وقتی میان پیشت یه چیزی میگن زود نرو تو فاز نصیحت یا دردل میکن هی راهکار نده تا وقتی نخواد

باید به بعضی از آدمایی که فک میکنن فقط حرف خودشون درسته و بقیه خرن گفت شما درست میفرمایید 

نمیشه هرکاری کنی رفیق ی چیز دیگه ست 

پن با خانواده ام اوکیم همه چی رم میگم گوشیم رمز نداره 

ولی واقعا ی سری حرفا رو نمیشه ب خانواده گفت .مثلا پدر مادر حوصله شنیدن حرف درباره فلان بازیگرو نداره ولی خب دوستا سلایق مشترکی دارن

لایکم کنید

در تک تک لحظه های زندگیم همراهیتو حس کردم خدای من. بدون تو نمیتونم نفس بکشم. مطمئنم بازم همراهمی. به رحمتت مطمئنم.ته ته دلم به تو قرصه. خدایا فندقم در ازای نزدیکی به خودت بهم هدیه دادی. شکرت ای پروردگار مهربونم. عاشقتم بی اندازه  

من به عنوان یه فرزند میگم به بچه هاتون ازادی بدید ولی مراقبشون باشید همه جا حامیشون باشید اعتناد بنفسشونو ببرید بالا مدام ازشون تعریف کنید باهاش حزف بزنید و درباره مسائل زندگی باهاش مشورت کنید تا حس کن شخص مهمی هست البته اگه بزرگه مخصوصا اکه دختر دارید نذارید همیشه بخاطر دختر بودنش غصه بخور چون تو این جانعه خیلی دخترا محدودن و اذیتن شما اینجور نباشید

2738

نمیدونم چن سالشونه بچه هاتون

ولی بچه بودم مامانم میومد مینشست بازی می‌کردم مثل یه بچه همسنم نقاشی میکشیدیم  و... 

نوجونون بودم همه حرفامو گوش میداد مثل یه دوست صمیمی همسنم حتی میگفتم فلان پسر مزاحمم شده یا پیشنهاد دوستی داده باهام دعوا نمی‌کرد و نظرشو میگفت اونم و تصمیمو ب عهده خودم میذاشت  

جوون شدم اونم با من مثل یه دوست جوون رفتار میکرد میرفتیم بیرون کافه مسافرت 

و این باعث شد من خیلی از اشتباها رو نکنم یا با پسرا دوست نشم و... 

مامانم همیشه بهترین دوستم بوده و هست

تنها کسی ک بدون ترس از قضاوت و دعوا بهم گوش میده 

شاید با نظرت موافق نباشم اما دشمنت نیستم           هشدار1: اگه واسه دعوا و اعصاب خورد کنی ریپلی بزنی نی نی یار رو تگ میکنم هشدار2:اگه آقایی کلا نه ریپلی بزن نه تو تاپیکام کامنت بزار.