2737
2739

لااان دوساله عقدیم یه تیکه جهزیه ام برام نخریدن مامان بابام همه اونایی که با من عقد کردن الاان جهزیه شون اماده هست پولم دارنا ولی نمیخرن هی میگن دم عروسی دم عروسی نامزدمم هی میگه قصد جهزیه خریدن ندارین نامزدمم میبینه جهزیع من اماده نیست هیچ اقدامی نمیکنه درصورتی که جهزیه نامزدم اماده هست بابام یه ۳۰ تومنی فعلا تو بانک داره  سه چهار ماهه گذشته ۱۰ تومنش رو خرج کرده منم میترسم از ابروم بابام پول نمیتونه نگه داره بااینکه تاریخ عروسیمون مشخص نیست گفتم بریم خرید چمدون نامزدمو کنیم کهنه که نمیشن...به بابام از قبل محرم قول گرفته بودم که میخام برم خرید گفت باشه الاان بهش گفتم هفته دگ میخایم بریم برای نامزدم چمدون بخرم وایساد دعوا مگه اختیار ما دست توعه من میام اینقدر پول خرج اون پسره عوضی کنم مگه اونا چ احترامی سر تو گذاشتن هر موقع خواست خرید کنه باید با داداشش و باباش بیان بگن من پولو دست شما نمیدم 😐💔

میگه من شاید بخام پول رو خرج کنم مگه اختیار من دست توعههه خدایا چیکار کنم دیونه شدم😓

......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

منم مشکلاتم مثه توهه الان تایپیک زدم درد دل کردم واقعا لعنت به دوران عقد که خونواده ها زهرمارش میکنند ،واقعا نمیدونم چی بگم از یه طرف جهاز میخوایم از یه طرفم دلم نمیاد فشار بیارم خدا خودش کمکمون کنه گیر کردیم

واا چه حرفا بگو مگه بچه ایم بعدشم شاید شما بخواین یه سری لباس بخرین کسی متوجه نشه معذرت میخوام خیلی راحت به پدر شریف بگو اگه نمیخواد پول بده انقدر بهانه های الکی نیاره یعنی چی پول دست شما نمیده در عوض میخواد بده دست بردار دادماد یا پدرش بگو اینجوری عزت نفس منو پیش اونا میشکنی 

خدا جون شکرت 🥰⁦❤️⁩ حواستو بده به ماهت چراغای شهر ارزش ندارن  
منم خانوادم انقد پشت گوش مینداختن آخرم قید همه چی زدم یکم وسایل خریدم اومدم سر زندگیم دو هفتست خونمم ...

تازه جای اینکه بگن دومادمون ادم خوبی فشار نیاورد هیچی نخواست پیش عالم و آدم بدش میگن

البته منم همین مشکل رو داشتم عروسی نگرفتیم خرید عروسی هم نکردیم جهزیه هم هر چی خودم زورم بهشون رسید گرفتم خیلی هم نگرفتم اول زندگی هم سخت نگیر بعدش همه چی تو خونه خودت میتونی بگیری منم الان ذره ذره دارم وسایلامو کامل میکنم بعضی وقتا حس میکنم کسی مثل من اینجوری نرفته خونه شوهر نه عروسی هیچی تو هم اگه دیدی زیاد بفکرت نیستن با همسرت و مادرت صحبت کن 

خدا جون شکرت 🥰⁦❤️⁩ حواستو بده به ماهت چراغای شهر ارزش ندارن  
2706