2737
2739
عنوان

کسی بوده از تهران رفته باشه پردیس؟🏣🏤🏘🏔

| مشاهده متن کامل بحث + 492 بازدید | 42 پست
خب چند متر؟ این اجاره خونه ۶۰ متریه تهران.

خونه‌ش خیلی کوچیکه فکنم۴۰باشه

تازه صابخونه بش گفته ۱تومن دیگه میزارم رو کرایه‌ت

هرگز بخاطر این که دیگران تورا بپذیرند،تغییر نکن...🍃🦋بانظروعقیده‌ی‌من مخالفی یواش بکش کنار احتیاجی به بحث نیس😏✋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
وای،پس پردیسم کنسله😕😂

خب شایداین یه مورد اینطوری بوده 😂

من اینو که دیدیم گفتم پس اون خونه بزرگا دیگه هیچی

خدا تومن کرایه‌شونه 

ولی شما بازم سوال کن از املاکی های پردیس

هرگز بخاطر این که دیگران تورا بپذیرند،تغییر نکن...🍃🦋بانظروعقیده‌ی‌من مخالفی یواش بکش کنار احتیاجی به بحث نیس😏✋

[QUOTE=212035631]نبابا برو دیوار نگاه کن الان رفتم دیدم. اینجوری نیست قیمتا همه هست دیگه ، واحدهای خیلی بزرگتر و ارزو ...[/QUآخه میگن دیوار بهش اعتمتدی نیست،قیمناش الکیه،اینجا پرسیدم که واقعا ببینم میشه روش،حساب کنم و اینکه بافتش چجوریه،شانس من کسی اونجا ساکن نیست که برام توضیح بده

عزیزم قیمت اجاره اش مثل محله های پایین تهرانه، ولی آب و هواش بهتره.

انکاناتش معمولیه، فازهای قدیمیش گرونتر و باترن، فازهای هشت به بعد تازه دارن ساخته میشن و امکانات کمی دارن. 

اگر محل کار خودت و همسرت شرق تهرانه میتونی بری. چون حدود نیم ساعت تا تهران راهه. یه کم تو دیوار بچرخ قیمتا دستت میاد.

ای میهن، ای انبوه اندوهان دیرین / ای چون دل من، ای خموش گریه آگین/ در پرده های اشک پنهان، کرده بالین/ ای میهن، ای داد/ از آشیانت بوی خون می‌آورد باد...