2733
2739
عنوان

همین الان دارین چیکار میکنین؟؟بیاین من عکس بزارم ببینید در چه حالم

| مشاهده متن کامل بحث + 2643 بازدید | 186 پست
قربونت.گویا باز باید از اول درس بخونم.گیتار کلاسیک‌میزنید؟ چه قد وقته دستتون راه افتاد

اره من با کلاسیک شروع کردم بعدشم پاپ یاد میگیرم

من خیلی علاقع دارم الان دوماهه اما خوب میزنم😁

من تو بدترین روزای زندگیم هم وانمود کردم چیزیم نیست!!!با من از قوی بودن حرف نزن...🌿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
برای صدمین بار شایدم هزارمین بار دارم این فیلم و میبینم😐😐😐

کدوم سریاله؟

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید
زیاد سخت نیست که ؟ کلاس میری؟ گیتار رو چند خریذی؟🤕

باید علاقه داشته باشی اولاش دستت یکم درد میگیره ولی خب علاقه داشته باشی زده نمیشی

من گیتار رو ۳سال پیش واسه ولنتاین کادو گرفتم اما شرایطش پیش نیومد کلاس برم تا الان

من تو بدترین روزای زندگیم هم وانمود کردم چیزیم نیست!!!با من از قوی بودن حرف نزن...🌿
2740

من دارم به پلشت ترین حالت ممکن تند تند غذا میخورم از ترس ییدار شدن دوباره دخترم 😂😂😂😂

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍
2706