2733
2734
عنوان

همین الان دارین چیکار میکنین؟؟بیاین من عکس بزارم ببینید در چه حالم

| مشاهده متن کامل بحث + 2643 بازدید | 186 پست

زیر پتو...قصدم خوابه اگ خدا بخواد😬😬😬😅😅

خدایا...🤲از تومعجزه ای میخواهم...😔در حد بزرگی ات...در حد خدا بودنت...و تو خود بهتر می دانی...معجزه ای ک اشک شوقم را جاری کند...😭💔میشه واسه حاجت رواییم دعا کنین و ی صلوات بفرستین؟؟؟🙂🙌باشد ک روزی تیکر بارداری😚👶👶 بزارم...🤩😉🙃الهی آمین🤲😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من پریودم 

بیرون هم باد میاد و فک میکنم سرده 

باید پیاده با دخترم میرفتم خونه مامانم اینا

الان هم حالشو ندارم هم بلاتکلیفم 

پیاده هم تا خونشون یه رب راهه 

تاکسی هم یکلی طول میکشه تا بیاد 

حتی حاله لباس پوشیدن هم ندارم 

از یه طرفم دوس دارم پیش مامانم باشمم

😐😔

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .
خسته نباشی

قربونت.گویا باز باید از اول درس بخونم.گیتار کلاسیک‌میزنید؟ چه قد وقته دستتون راه افتاد

هرجای دنیایی دلم اونجاست. من کعبه مو دور تو میسازم. من پشت کردم به همه دنیا. تا رو به تو سجاده بندازم❤️  ❤️
2731
پاییز هواش یه طوریه آدم دلش نمیاد از جاش بلند شه.. من پاشدم ناهار خوردم,دوباره میخوام بخوابم

خش ب حالتون چقد دلم میخاد بخابم اما درس دارم

نگران‌نباش..!خدایی‌ که‌ آمار تک‌تک‌ برگای‌ عالم‌ و‌ دارهازاحوال‌ توهم‌ خبر داره..:)))🙃🌿
2740
وای منم الان مشقای برادر زادم تموم شد دلم میخاد سرمو بکوبم دیوار

چه عمه مهربونی😍😍عروستون قدرتو میدونه یا نه؟

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
حدود دوماهه

زیاد سخت نیست که ؟

کلاس میری؟

گیتار رو چند خریذی؟🤕

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید
2706