2737
2739
عنوان

من چیکار کنم با این خواهر گوه عنم؟؟

1574 بازدید | 54 پست

مث سگه بدم میاد ازش الهی من بمیرم راحت شم از دست این ۹ سالشه انگار۴۰سالشه نیاین نمک رو زخم بپاشینا 

میخام درس بخونم مث سگ لج کرده هی صدا بلند میده میده دلم میخاد بکشمش واییی من الان سکته میکنم از دست این من چ گناهی کردم این شده خواهر من جراتم ندارم حرف بزنم سریع مامان بابام منو دعوا میکنن😡😡😖😣

اگه کسی کار اینترنتی سراغ داره بم بگه🥺♥️

😂😂😂😂😂😂😂بمیرم

قدِ آسمونِ خدا دوستت دارممممم💕🌸💍 من خیلی وقتها که کم میارم ،میشینم و فقط نگات میکنم❤ عشقممم تو نور چشمهای منی ، تو امیدمی ،انگیزمی ، دلیل نفس کشیدنمی ، پاره تنمی ، خونِ تو رگامی‌، تمامِ هست و نیستمی ، تو عُمر دوباره ی منی ، تو قشنگترین داشته ی منی ، خداروشکررررر برای بودنت❤  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
وا چرا خدانکنه😐

واست دیگه

قدِ آسمونِ خدا دوستت دارممممم💕🌸💍 من خیلی وقتها که کم میارم ،میشینم و فقط نگات میکنم❤ عشقممم تو نور چشمهای منی ، تو امیدمی ،انگیزمی ، دلیل نفس کشیدنمی ، پاره تنمی ، خونِ تو رگامی‌، تمامِ هست و نیستمی ، تو عُمر دوباره ی منی ، تو قشنگترین داشته ی منی ، خداروشکررررر برای بودنت❤  
2738
با کمربند بزنش صدا خر بده

اون موقع مادر و پدرش از خجالتش درمیان،😐💔

نگران‌نباش..!خدایی‌ که‌ آمار تک‌تک‌ برگای‌ عالم‌ و‌ دارهازاحوال‌ توهم‌ خبر داره..:)))🙃🌿
تو رو خدا یکم رفتارت رو باهاش درست کن،بزار فردا که شوهر کرد از اون خونه رفت،تو خاطراتش ازت به عنوان ...

دخترم

میشم ابجیش😐

اگه کسی کار اینترنتی سراغ داره بم بگه🥺♥️
2706