2737
2739

شما درساتون تا کجا پیش رفته؟

مثلاً زبان یا فارسی یا  ریاضی و آمار؟

الان حضوری میرین یا مجازی؟

سطح تدریس معلم هاتون توی فضای مجازی درچه حدیه؟

راضی هستین؟

منکه چندان راضی نیستم..😢

گیج مون کردن،یه بار شاد،یه بار ادوبی کانکت،یه بار واتساپ.

هر کلاسی یه سازی میزنه برای خودش..😂😂😂

شما چطور بچه ها؟

تیزهوشان مگه رشته انسانی هم داره؟؟؟آخه دبیرستان پسرم اینا فقط تجربی و ریاضی داره.اکثرا سمپاد ریاضی و تجربی فقط داره

گفته بودی که چرا محو تماشای منی  **** وآنچنان مات که یکدم مژه برهم نزنی*** مژه برهم نزنم تا که زدستم نرود****ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

پسر من سمپاد میخونه یعنی حاضره جون به عزرائیل بده یه صفحه عربی نخونه.سر کلاس ریاضی بلبل میشه و جواب همه سوالا رو میده ولی سر کلاس عربی به زور ۱۷ بگیره.کلا دل به درس عربی نمیده.

گفته بودی که چرا محو تماشای منی  **** وآنچنان مات که یکدم مژه برهم نزنی*** مژه برهم نزنم تا که زدستم نرود****ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی
من برعکسم.. از ریاضی خوشم نمیاد..😂

نه بابا پسر من اونقدر به ریاضی علاقه داره که حاضره شب و روز ریاضی بخونه ولی یه صفحه عربی نخونه.باور کن امروز اعصابم سر عربی خوندن این خورد شد اونقدر براش از روی درس خوندم آخرش سر روخوانی فتحه و صمه و کسره رو قر و قاطی خوند و ۳/۷۵شد از ۵،ولی زنگ بعدش که ریاضی بود عین بلبل داشت جواب میداد و معلم گفت آفرین آقای فلانی معلومه خوب میشینی و مسائل ریاضی رو تجزیه تحلیل میکنی.

2706