2737
2734
عنوان

کسایی ک کرونا گرفته بودن بیان

66 بازدید | 19 پست

من بعد کرونا  ک در حد سرما خوردگی بود تو دو ماه نیم ۷ کیلو کم کردم هنوزم دارم کم میکنم 

میشه بگید شما بعد کروناا چند کیلو کم کردید و در چ مدت ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دوماه پیش گرفتم‌۶ کیلو کم کردم دوباره تازه گرفتم‌ فعلا ۱ کیلو کم کردم . حالم از کرونا بهم می خوره. دو بار پشت سر هم گرفتم 😞

امید دارم به روزی که منم مادر بشم 😍                                 بعد سه ماه صدای  💓 کوچلووشو بشنوم 😍.             بعد ۹ ماه بیاد بغل مامان بابا ش .👣                             اخ که من فدای خنده هات بشم مامانی 😣.              میشه برای مامان شدنم یه صلوات با دل های پاک تون بفرستید 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🌹
2731
اکثرا کسایی که کرونا میگیرن زیاد کم میکنن مخصوصا اگه نتونن چیزی بخورن من خودم اصلا نمیتونستم چیزی بخ ...

منم چند روزه همش دلشوره دارم از صبح و حالت تهوع دارم تا شب که یه چیزی می خورم . شما هم همین طور بودی

امید دارم به روزی که منم مادر بشم 😍                                 بعد سه ماه صدای  💓 کوچلووشو بشنوم 😍.             بعد ۹ ماه بیاد بغل مامان بابا ش .👣                             اخ که من فدای خنده هات بشم مامانی 😣.              میشه برای مامان شدنم یه صلوات با دل های پاک تون بفرستید 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🌹
2738
منم دوماه پیش گرفتم‌۶ کیلو کم کردم دوباره تازه گرفتم‌ فعلا ۱ کیلو کم کردم . حالم از کرونا بهم می خور ...

مگه ادم وقتی میگیره نا چند ماه انتی بادی نداره؟ از کجا فهمیدی دوباره گرفتی؟ 

منم چند روزه همش دلشوره دارم از صبح و حالت تهوع دارم تا شب که یه چیزی می خورم . شما هم همین طور بودی

دلشوره دارم حالت تهوع نه 

اما اشتها ندارم فقط برا بعضی غذاها اشتها دارم 

چند کیلو‌ تا چند ماه؟ من منظورم بعد کرونا ن زمان کرونا

تو دوران کرونا زیاد مشخص نمیشه واسه من معمولا بعد سه چهار هفته از کرونا گذشت معلوم شد بازم اگه خیلی نگرانی میتونی بری دکتر آزمایش بدی 

واسه من کم بود ولی اشتها نداشتم اصلا از یه طرفم کل خانواده گرفته بودن غذا پخت پز 6نفر با من بو ...

عه دقیقا منم مث تو از پدر مادر نگهداری میکردم شما بخاطر خانوادت افسرده نشدی؟ اونا شدید گرفتن ؟ چون پدر متدر من رمدسیور زدن.

بعد چند بودی الان چند شدی ؟ 

من ۶۴ الان ۵۷ بخدا رگها بدنم زده بیرون خ ناراحتم 

2706