2737
2739
عنوان

جغد قنادم بیایید بحرفیم حوصلمون سر رف🤪😜🤯🖐🌵

| مشاهده متن کامل بحث + 259 بازدید | 38 پست
عاقا چطوریه اینجا همه چن تا دوست صمیمی دارن من چرا هیچ دوستی ندارم اینجا😒

من ندارم اینجا هی ادمو میترکونن اصلا نم باهاشون دوس نشو بی ادبن😂😂😂😄😄😄

سُکوت‌اَزمااِحساس‌ِزِرَنگی‌اَز‌شُمآ                                           من یک زن باموی پریشانم به موی من عادت کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره قنادم😁

چجوری با بالات قنادی میکنی

هار هار هار🤣🤣🤣

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
2731
اره قنادم😁

عالی

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 

قناد جونم یه سوال 

طرز تهیه یه دونات با پف عالی و پوک رو بهم میدی و همچنین یه کیک با پف عالی 

با شلوارک میری تو آسانسور عکس میگیری لوکیشن میزنی دبی؟  پشت سرتو نگا کن نوشته استیل البرز ..  در آسانسور بزنه به کمرت ملعووون⁦O_o⁩                                                                                                                 من جواب « چه خبر » اولی رو بزور میدم بعد تو  میگی « دیگه چه خبر » ؟؟؟!!    
میخوام لبمو پروتز کنم عکس بزارم ببینین خوب میشه؟

بذار

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
2740
بی جنبه تو سایت زیاد شده و بچه سال

نگو ک دلم خونه 

طرف ۱۲ سالشه تو تاپیک خیانت نظر میده

من اینقدی بودم با ارد و اب برا عروسکام شیر درست میکردم😒

خدایا خودت مواظب پسر کوچولوم و نی نی تو راهیم باش امیدم فقط به تو هست 🌱🤍

هوس زیرجوش کردم ولی جرعت ندارم بگم

هعییی 🚶‍♀️😂

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻