2752
2734
دوست دارم الان اسمشو به آرشام تغییر بدم که دیگه تو شناسنامه و تلفظ مشکلی نداشته باشه.به اشم خودشم نزدیکه و گیج نمیشه.معنی آرشام از ارشیا بهتره. ارشیا تخت پادشاهیه و آرشام مرد نیرومند.آخر اسم خودمو همسرم هم با الف و میم تموم میشه. نمیدونم والا از دست این مردا چیکار کنیم.هرکی اولین بار میشنوه بهش یا ارشیا میگه یا آرشام.
هیچ وقت از کتاب زندگی خسته نشو چون هیچ کس نمی دونه در صفحه بعد چی نوشته!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الی جان همین کاری که همسر شما کرده، همسر دوست من هم انجام داده. اسمهای انتخابیشون آرین، تایماز و آرشام بوده، همسرش رفته با شناسنامه برگشته به اسم "فرداد". اصلا این اسم رو تا اون روز حرفشو نزده بودن. دوستم هنوز که بچه چند ماهشه خیلی خیلی ناراحته. میگه تو دهن خوب نمیچرخه و اگر "د" آخرش رو با تاکید نگی فکر میکنن اسمشو گذاشتیم فردا !
2731
من و شوهرم بدون اینکه به کسی بگیم قبل از تشخیص جنسیت دوتامون تو دوتا کاغذ جدا و بدون اینکه همدیگه ببینیم اسم دختر و پسرهایی رو که دوست داشتیمو نوشتیم و درنهایت برای پسر رو اسم آرش به تفاهم رسیدیم و برای اسم دخترم اصلا هیچ تفاهمی نداشتیم و شانسمون هم تو تشخیص جنسیت بچمون پسر شو وگرنه اگه دختر بود داستان داشتیم😃 و الان آقا آرش ما هشت ماهشه برای ما مهم فقط ایرانی بودن اسم بود اصلا به کمبود و فراوانی فکر نمیکردیم
@همیشه دنیا اونجوری نیست که تصورشو میکنی@
ندا جون هستن مثل من. بعضی مردا میخوان ثابت کنن حرف خودشونه و ... . همسر من همیشه اینجورییه تو هر مسیله ای واقعا دیوانه کننده است
هیچ وقت از کتاب زندگی خسته نشو چون هیچ کس نمی دونه در صفحه بعد چی نوشته!!!
🌹⚘ الله لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»

سلام خانمها، اسم پسر من ثامن هستش، راستش من بخاطر علاقه زیادی به امام رضا و بخاطر اینکه اسمی باشه که تکراری نباشه اینو انتخاب کردم، حتی تلفظش هم خیلی دوست دارم، خیلی ها میگن خیلی خاص و شیکه، اما بعضی ها هم میگن بی معنیه و بچه بزرگ بشه خجالت میکشه!

سلام چیکار کردی اسم پسرتو عوص کردی

تاپیک واسه 3سال پیشع

من اگر خسته شبی یک تنه ایران بودم..من اگر لحظه پایانی انسان بودم....خاطرات تو منو زنده نگه داشته هنوز..وسط بی تو ترین نقطه زندان بودم♥️