2737
2739
عنوان

چکار کنم پریودیم قطع شه؟

143 بازدید | 25 پست

سلام دوستان من امروز دقیقا یک ماه میشه ک از سقط جنیم گذشته.و امروز پریود شدم ولی خیلی خفیف هست و در حد چند قطره کم رنگ تو دسشویی.و دارم اماده میشم ک برم جایی برا چند روز ک نباید پریود شم الان میتونم یکاری کنم ک خونریزیم قطع شه؟

قرص ال دی بخورم تاثیر داره؟ توروخدا هرکی میدونه بگه

بالاخره یه روز صب ب جای این ساعت زنگدار لعنتی تو با بوسه ات بیدارم میکنی. 😥😥😥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خونریزی سقط جنین حداقلش سه ماه ادامه داره یک استکان عرق یونجه بنوش ولی قرص نخور😕

من خونریزی سقطم ک ۱۰ روز بود شدید دیگ تموم شد.الان حدودا بعد ۲۰ روز ک خونریزیم تموم شده باز امروز چند قطره خون دیدم یعنی پریودیه؟؟ 

نمیدونم ولی منم جمعه سقط کردم و کلا کم خونریزی کردم و الانم درحد چند قطرس ینی عادی نیس برا من؟

منم وقتی سقط کردم تا چهار روز خونریزیم کم بود بعد از چهار روز یهو شدید شد ک خیلی هم لخته دفع میکردن

منم وقتی سقط کردم تا چهار روز خونریزیم کم بود بعد از چهار روز یهو شدید شد ک خیلی هم لخته دفع میکردن

کی معلوم شد کامل سقط کردین؟ من همون روز دو تا لخته اومد و دیگه هیچی

گر رهگذری بگذر گر نه که نَ ایست زل بزن زندگی دگران را تا خانه خراب کنی خانه‌ای آبااااااد😒
2738
من که سه ماه خونریزی داشتم😐

واقعاااا؟ سونو رفتی؟؟ اخه میگن هرچی خونریزی ادامه داشته باشه یعنی کامل دفع نشده جنین

کی معلوم شد کامل سقط کردین؟ من همون روز دو تا لخته اومد و دیگه هیچی

اره منم همون شب دوتا لخته اومد و یه چیز حباب شکل.ولی بعد از ۴روز ک خونریزیم شدید شد خیییییلی لخته دفع کردم

من با قرص سقط کردم

واقعاااا؟ سونو رفتی؟؟ اخه میگن هرچی خونریزی ادامه داشته باشه یعنی کامل دفع نشده جنین

نه بابا تو چهار ماهگی سقط شد رفتم بیمارستان تمیز کردن سونو هم رفتم مشکلی نداشت ،هشت ماه میگذره

یادمه ی روز مادر شوهرم میگف شیرینی قطع میکنه پریود رو برا همین برزک درس کرد خورد تا قطع شه و روزشو بگیره توام امتحان کن

گر رهگذری بگذر گر نه که نَ ایست زل بزن زندگی دگران را تا خانه خراب کنی خانه‌ای آبااااااد😒

اگ خونریزیت ادامه دار بود حتما برو دکتر 

برا هرکسی فرق داره ولی میگن نهایتا تا سه هفته باید ادامه داشته باشه

نه بابا تو چهار ماهگی سقط شد رفتم بیمارستان تمیز کردن سونو هم رفتم مشکلی نداشت ،هشت ماه میگذره

ن من پنج هفته بودم ک سقط  کردم

2706