2737
2734
عنوان

کی گفته سماور تو جهزیه از واجباته؟

814 بازدید | 81 پست

منو کشتن دیگه با این عقایدشون .من کلا از سماور بدم میاد نمیخام تو خونم باشه یا ازین چرخ گوشت و اینا .چیزی که عمرا لازمم نمیشه رو برا چی بگیرم ؟ مامانه خودم سماور استفاده نمیکنه ولی میگه نه بگیر 

ما دو نفریم اینجا .منو دختر عمم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کی نوشته بخری؟ مگه واسه کسی قراره بخری  واسه خودته پس لزومی نداره کسی لیست بده بهت الان چای س ...

مامانم نوشته میخاد حتما چیزایی که خودشم میخاد تو لیست باشع

ما دو نفریم اینجا .منو دختر عمم
2738

دقیقا منم سر حرف مادرشوهر خریدم 

حتی روشنش نکردم چهار ساله خاک میخوره 

فقط چای ساز 

نخر مقاومت کن الانم کلی گرون شده حیف پول

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

من سال ٨٥ عقد كردم اونزمان يكي بهم كادو سماور داده بود اصلا از خونه مامانم نياوردم خود مامانم سماور نداره خونه مادربزرگم داشتيم اما تو فاميلمون هيچكس سماور استفادع نميكنه من بيارم؟مامانم گذاشت تو خيريه براي جهاز دخترهايي كه نداشتن

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

من سماور دارم چون مهمون زیاد دارم و چایی خور هم هستیم ،درکنارش کتری لعابی وقوری ستش رو دارم فعلا از کارتون درش نیاوردم ولی سماور رو‌گازیمو هم استفاده میکنم . چای‌ساز اصلا استفاده نمیکنم زیاد مگر عجله در آب جوش داشته باشم ،و اینکه با برق کار میکنه سرطان زاست

2706