2737
2734

اخه دستاش پرش داره اصلا در حالت معمولی نمیحوابه تو خواب عمیقم دستاش میپره از اونبرم قنداقش میکنم اینقد زور میزنه دست و پاشو در میاره ماندم والا

دوستان دعا کنید از ته قلبتون شوهرم ی کار خوب پیداکنه و چشماش بخنده 🙏🙏💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیخوام نگرانت کنم ولی بچه منم اینجور بور دکترها تشخیص به تشنج دادند کلی نوار مغز و بستری و.... اینا شد در آخر دکتر نریمان اومد گفت اعصابش هنوز کامل نشده شما هم اگر میتونی یه نشونش بده یکی از علایم تشنجه 

2728

بچه منم اونجوری بود شیش ماه اینا طول کشید خوب شد جاریم بهم میگفتم من بدم میاد این اینجوری دستاشو پرت میده یا تند تند تکون تکون میده منم ناراحت شدم نگران شدم بردم دکتر  اونم گفت مشکلی نیس خودش رفع میشه 

2738
نمیخوام نگرانت کنم ولی بچه منم اینجور بور دکترها تشخیص به تشنج دادند کلی نوار مغز و بستری و.... اینا ...

عزیز چطوری بود مثلا ماله من فقط تو خواب تکون میده مثل اینکه خودمون تو خواب دست و پامون میپره و بعدم بیدار میشه

بچه منم اونجوری بود شیش ماه اینا طول کشید خوب شد جاریم بهم میگفتم من بدم میاد این اینجوری دستاشو پرت ...

عجب بیشعوری زبون نداشتی بگی بدت میادنگاه نکن اوووف ادمای پروو

عزیز چطوری بود مثلا ماله من فقط تو خواب تکون میده مثل اینکه خودمون تو خواب دست و پامون میپره و بعدم ...

بله تو خواب میپرید،دستشو بگیر اگر همچنان تو دست خودت هم می‌پرید ،با یه دکتر مشورت کن ،من چون نوار مغزی گرفتم چیزی نشون نداد گفت اعصابش تشکیل نشده با گذشت زمان بهتر میشه ولی به مدت شش ماه فنو باربیتال بهش میدادم،الان ۱۴ سالشه خدارو شکر مشکلی نداشته

2706