2737
2734
عنوان

راه حل برای عاشق کردن پسر(کراش)🧏 آقایون بیاید 🧑‍🦼😁

| مشاهده متن کامل بحث + 9847 بازدید | 96 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من شمارشو دارم ولی جرعت ندارم پیام بدم😑😂

پسرخاله ی مامانم هس برادر شوهر خالمم هس:/

لنتییییی 

خاله ام کرونا گرفت کلی خرید کرد کباب و اینا براش فرستاد تازه پولم داد گفت شاید دستتون خالی باشه بزارین تو دستتون😑😐🥀 خالهههههه چرا منو جور نمیکنی برااااش😐😂

زمان ما فرق میکرد دختر باید سرو سنگین بود نجیب مهربون و محل نمیذاشت الانو نمیدونم

منم سرو سنگین و نجیبم😌🧏

باردار نیستم 💕برای ازدواج و خوشبخت شدنم دعا کنید 🙏دلم حکم و توحاکم 🥺y🥺الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم😍🧿
2738
وای🤣🤣🤣🤣

کنم یکباره جان قربانت ای دوست 😐😐😐🤲

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩
یادش بخیر دوران جاهلی ازون دخترایی بودم که  به همه یاد میداد چطور رفتار کنند و مناسب هرشخص چی ...

منم سینگلم😂😂

باردار نیستم 💕برای ازدواج و خوشبخت شدنم دعا کنید 🙏دلم حکم و توحاکم 🥺y🥺الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم😍🧿
😐هوو نمیخوای 😁شوخی میکنم  ولی خالت چرااااا آخه 😐باید برای خالت نقشه بریزیم

😂😂😂میخام لنتی فقط اون بگیره

از خاله ام شنیدم گفت خودش یکی دیگه رو دوس داره اون طرفم بچه اس هنو خانوادش قبول نمیکنن😐🥀

منه خرم هنو روش کراشم

منم سرو سنگین و نجیبم😌🧏

منظور اینه که زمان ما دهه شصتیا مادر پسرا پسند میکردن میومدن خواستگاری و از این رسما بود ولی الان که دوستی ازدواج میکنن من دقیق نمیدونم ولی خب اون زمان من واسه مادر پسرا دلبری میکردم بعد مادرا میومدن خواستگاری . 

2706