2733
2739
عنوان

با این پلیس ه چیکار کنم؟

249 بازدید | 22 پست

حرومزاده عوضی ب من پیشنهاد میده

پلیس رانندگی ه

کجا شکایتشو کنم؟؟؟

حال بهم زن ۴۰سال سنشه میگ خرج داره کارتو راه بندازم میگم بفرمایید چیه

میگ درست میکنیم حالا میگم اگ مبلغی هست بگید من بدم میگ ن مالی نیستم من جسمی م

کااااش ضبط میکردم صداشو کااااش

من نمیدونم چه پزی داره نسخیتون،اگه شیکه ماهم بشیم با جماعت هپلی جور😉کارمندین شما،چندین شما!؟واس یه ذره احترام سمین شما،اب قندین شما،مردین شما!؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بزنگ دوباره بگه صداشو ببر حراست

هدفم این روزا لاغر شدنه.... 1400/08/01___80کیلو....1400/09/09___74.15کیلو...1400/09/24___72.950کیلو... 1400/09/30___73.600❌❌... 1400/10/20___72.200...          1400/10/30__71.750... 1400/11/4___70.600.... 1400/11/20___69.850....
2738
عزیز جان هیچ پلیسی تو لباس کارش جرات نمیکنه همچین حرفیو بگه 😐 کاش برا پربازدید شدن هر حرفیو نزنیم

من ۵ساله اینجام انقد و میدونم ک سر صبی کسی پربازدید نمیشه

خوش اومدین✋

من نمیدونم چه پزی داره نسخیتون،اگه شیکه ماهم بشیم با جماعت هپلی جور😉کارمندین شما،چندین شما!؟واس یه ذره احترام سمین شما،اب قندین شما،مردین شما!؟
۱۹۷زنگ بزن گزارشش بده با اسمش  رسشو میکشن👌🏻😐یکی از همکارای پدرم سرگرد بود گزارشش رسید کلا ا ...

جدی بزنم کاری میکنن؟؟

خیلییی حرصم گرفت خیلی دلم میخاست بزنم تو دهنش

فقط ا

فکرنکنم موفق بشی حداقل یه مدرکی ازت میخوان وگرنه اخرش تورو بده میکنن

نه درموردش تحقیق میکنن ،یه مدت فرد خاطی میره زیر ذره بین ،مدرک داشته باشی که درجا یاارو رو‌مغعلق میکنن تا دادسرای نظامی

وااااای چقد بی‌شعور 

با این کاراشون یه قشرو میبرن زیر سوال 

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷
2706