2737
2734

اول از همه اینکه اگه میخوای با نقطه اتصال همراه به تلویزیون وصل بشی باید تلویزیونت سیستمش بروز باشه

اگه بروز نیست میتونی با کابل مخصوص وصل بشی

که آسان ترین راهه

میتونی تو گوگل سرچ کنی و به صورت تصویری ببینی چه جوری وصل میشه 

میزی برای کار، کاری برای تخت، تختی برای خواب، خوابی برای جان، جانی برای مرگ، مرگی برای یاد، یادی برای سنگ، این بود زندگی؟!    حسین_پناهی 
اول از همه اینکه اگه میخوای با نقطه اتصال همراه به تلویزیون وصل بشی باید تلویزیونت سیستمش بروز باشه ...

کابل همون سیم؟ ک مال تلوزیونه؟

بعضیا مث بستنی عروسکی ان                                                   فقط ظاهرشون خوبع😐😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کابل همون سیم؟ ک مال تلوزیونه؟

اسم کابل MHL هست

میزی برای کار، کاری برای تخت، تختی برای خواب، خوابی برای جان، جانی برای مرگ، مرگی برای یاد، یادی برای سنگ، این بود زندگی؟!    حسین_پناهی 
2731

به منم بگین من گوشیم سامسونگه تلویزیون ال جی 

قبلا با هواوی وصل میشدم با کابل به تلویزیون الان با این گوشیم نمیشه،میخام بدونم راه دیگه ای نیست

خدا جونم لطفا هر کی میخواد مامان شه به آرزوش برسون🤲🙂❤    آمممیییین                                                                دعا کنیم واسه هم🤗                                          شکرت که اینبار بچمو سالم و سلامت گذاشتی بغلم🤗🥲😍                            
2738