2737
2739

دختر عمم به خواهرم گفته عکسا عقدو بده، عکسا بی حجاب منو تو عقدم گرفته تو واتساپ نشون اینو اون داده، ولی یه تبریک خشک به من نگفت اصلا.

قبلا بهم تو واتساپ پیام میداد. ولی حالا عکسامو از خواهرم گرفته و یه تبریک بم نگفت.

نمی خواستم عکسامو ببینه، اعصابم خورده ک خواهرم عکسا بی حجاب منو فرستاده براش.

الان یک ماهه تبریکم نگفته(خودش متأهله)

الان میخوام بش بگم عکسا منو حذف کنه از موبایلش.

چجوری بگم؟ چی بگم؟

زنگ بزنم یا پیام بدم؟

یه متن بگید ک بگم.

برا خوشبختیم صلوات می فرستی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دختر عمه ...لطفا عکس های بی حجاب منو از گوشیت پاک کن ...من دوست ندارم عکس بی حجاب منو کسی ببینه...آخه (اسم خواهرت)بدون اجازه برای تو فرستاده..لطفا سریع پاک کن ... چون من اصلا راضی نیستم

آنچه از سرگذشت؛شد سرگذشت      حیف بی دقت گذشت؛ اما گذشت تاکه   خواستیم یک《دوروزی》فکر کنیم!!!!!!!بر در خانه نوشتند در گذشت....🖤         لطفا اگه تااینجا خوندی یه صلوات واسه حل شدن مشکلم بفرست🥺                  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💞🙏🏻                                       ممنون بابت صلوات🌸🌺

هیچی اول سلام احوالپرسی 

بعد بگو شرمنده حقیقتش من یکم روی عکسام حساسم و دوس ندارم یکی ببینه و دست دیگران بیوفته 

اگه میشه لطف کنید عکسامو از گوشیتون پاک کنید 

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊/دوستان گل من هیچی بخدا تو دلم نیست.  بعضی وقتا اعصابم خورد بودنی اشتباه مرتکب میشم مثل اکثر مردم.  اگه جایی شما رو ناراحت کردم بهم بگید تا با تمام وجود ازتون پوزش بخوام 🙏🏻

به خواهرت بگو بهش بگه 

میدونی بیشتر درد های ما ناشی از محیط زندگی ما هست ن خودمون یعنی تو فکر میکنی زشتی،تنبلی،بی استعدادی اما در واقع هیچکدوم نیستی بلکه این ادم های اطرافت بودن که این حس هارو بهت القا کردن  و روزی که بفهمی اینا واقعی نیستن و افکار دیگران بودن که تو رو کنترل میکردن  نجات پیدا میکنی  بهت توصیه میکنم کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید رو حتما بخون همینطور کتاب ذهن شما دوست شما نیست📚📚
2738
تاکیدت رو اینکه متاهله چیه😃

یعنی دلیلش حسادت اینا نیست

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊/دوستان گل من هیچی بخدا تو دلم نیست.  بعضی وقتا اعصابم خورد بودنی اشتباه مرتکب میشم مثل اکثر مردم.  اگه جایی شما رو ناراحت کردم بهم بگید تا با تمام وجود ازتون پوزش بخوام 🙏🏻