2733
2734
عنوان

سپاسگذاری 🥰🥰

| مشاهده متن کامل بحث + 330 بازدید | 74 پست
خدایااا شکرت بابت سلامتی بابت ارامش جسم و روحم  بابت خانوادم بابت عاقبت بخیری بابت اتفاقات ...

خدایا شکرت، خدایا شکرت، خدایا شکرت🌸🌸

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@درمسیرخدا     @کاکتوس1234     @flfli     @fftt     ...

سلام آبجی جان، سپاس از دعوتت.. 🌷🌷🌷🌷

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا

خدایا شکرت که سایه مادرم بالای سرمه🌸

خدایا شکرت که همسرم قلبش به سلامت میتپه و حالش عالیه🌸

خدایا شکرت که فرزندان سالم دارم🌸

خدایا شکرت که ماشینمون با قیمت عالی فروختیم🌸

خدایا شکرت قراره بزودی سورپرایزم کنی🌸

خدایا شکرت، خدایا شکرت، خدایا شکرت🌸🌸🌸

2728
عزیز خیلی محتاج دعای خیرتونم🙏🏻🌹 🌸اَللّهُمَّ‌صَلِّ‌عَلی‌مُحمّدٍوَآلِ‌مُحمّدوَعَجل‌فَرَجَه ...

الهی بهترینها از خزانه رحمت الهی نصیبتون بشه، الهی خداوند به بهترین شکل ممکن دلشادتون کنه، الهی بزودی زود خدای مهربان سورپرایزتون کنه🌹

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🌷
اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ 🌷

الهی بهترینها از خزانه رحمت الهی نصیبتون بشه، الهی خداوند به بهترین شکل ممکن دلشادتون کنه، الهی بزود ...

ان شاء الله به امید خدا 🙏🏻🙏🏻

الهی آمین🙏🏻🙏🏻

مرسی مهربون و همچنین شما دوست عزیز💙💚🧡❤️

الهی که حاجت روا شی 🌸🌹

2740
@درمسیرخدا     @کاکتوس1234     @flfli     @fftt     ...

به چه انرژی مثبتی، 😍😍

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔
مثل وجود شما عزیزم 😍😘❤️

عزیز دلمین شما که بیشتر، 😘😘❤️❤️❤️❤️

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔
عزیز دلمین شما که بیشتر، 😘😘❤️❤️❤️❤️

پس شما بیشتر بیشتر 😄😍🌹🙏 

لطف داری گلم 🌹🌹🌹

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
پس شما بیشتر بیشتر 😄😍🌹🙏  لطف داری گلم 🌹🌹🌹

نه شما بیشتر به توان 10💋😘

خدا رو شکر که دوستان خوبی دارم که هر روز یادم میندازن که هر چی دارم از خدا دارم 

خدایا خودت دستشون رو محکم بگیر خدایا دو دستی بچسب به استارتر و زندگی و دنیا و آخرتش رو بهشت کن

❤بخاطر نعمت سلامتی است که زنده ام❤ خدایا سپاسگزارم 🙏🌹خدایا سپاسگزارم 🙏🌹 خدایا سپاسگزارم 🌹🙏
خدا رو شکر که دوستان خوبی دارم که هر روز یادم میندازن که هر چی دارم از خدا دارم  خدایا خودت دس ...

مرسی الهی آمیین هر چی انشالله زندگی خودت هم سرشار از خوبی ها باشه 😍😍😍

الهی همه حال دلشون عالی باشه الهی آمییین🤩🤩
2706