2737
2734
عنوان

خواب دیدم یا مردم؟

410 بازدید | 52 پست

لازمه قبل از تعریف خوابم اینو بگم که من ۱ سال با خدا قهر بودم جوری که تو موقعیت های سخت اسمشم به زبون نمی آوردم چه برسه کمک بخوام تا با بردن اسم و کمک خواستم مجبور بشم آشتی کنم دیشب قبل خواب قلبم خیلی درد گرفت جوری که به زور نفسم بالا میومد کسی که انقد حالش بده قطعا نمیتونه بخوابه ولی من یکدفعه خوابیدم خواب دیدم یه زن اومده خونمون ولی خیلی به من اخم و بی محلی میکرد منم رفتم یه گوشه نشستم فهمید ناراحت شدم 

بدی هات خوبی هاتو از یادم برد 

گفت میخوای با خدا حرف بزنی به زبون گفتم نه چون هم قهر بودم هم میترسیدم ولی تو دلم گفتم آ ره کنجکاو بودم ولی اون از دل من باخبر بود دیدم دستم و گرفت مامانم هم کنارم نشسته بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

گفت صلوات بفرستین من لب هام به هم بسته شده بودم هر چقدر زور میزدم هیچ صدایی بیرون نمی اومد ترسیدم فکر کردم لال شدم گریه میکردم و زور میزدم ولی خودش تند تند صلوات می‌فرستاد مامانم و دیدم که ببینم میتونه بفرسته یا نه دیدم اونم بزور داره میفرسته ولی مثل من لال نشده

2738

بعد کف دستش یه شکل آدمک غمگین🙁این شکل ظاهر شد گفت خدا از دستت ناراحته که باهاش قهری منم بهش گفتم تو جادوگری گفت من اهل این کارها نیستم اگه بودم نمیگفتم صلوات بفرست

2706