2737
2739

شب ۸ خوابیدم که ۴ و ۵ صبح بیدار شم و دیگه خوابم کم کم تنظیم شه اما ساعت ۱۱ تماس داشتم بیدارم کردن منم که عاشق جغد بودن چشام همچین زاغ شد انگار نه انگار ۴۸ ساعته نخوابیدم

میدونم هر چی میگم گل میگم ولی شما لایک نکنید 😒🤨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من شب کابوس میبینم نمیتونم بخابم چون بخابم باز میبینم برای همین هرشب با اولین کابوس دیگه نمیخابم ...

اتاقی که میخوابی رو پاکسازی کن وسایلشو بشور چیزای اضافی دور بنداز با دوش گرفتن و لباس راحتی و قرآن یا موزیک بی کلام یا هرچی که حالتو خوب میکنه و فکر کردن به دریا و جنگل سر سبز آسمون آبی یعنی قشنگگگگ تصور کن یه گل هستی تو باغ بارون هستی تو آسمون درخت هستی تو جنگل قشنگ تصویر سازی کن و بخواب ....

2731
اتاقی که میخوابی رو پاکسازی کن وسایلشو بشور چیزای اضافی دور بنداز با دوش گرفتن و لباس راحتی و قرآن ی ...

هرجای خونه ک میخابم همینه

حتا خونه‌ی کسی دیگه 

لطفا درخواست ندید   با تشکر😒✋
اتاقی که میخوابی رو پاکسازی کن وسایلشو بشور چیزای اضافی دور بنداز با دوش گرفتن و لباس راحتی و قرآن ی ...

چیزای ک گفتی تصورش قشنگه

ولی این چیزا کارساز نیست برام

2738
اره خیلی بده دکتر ن

شاید با روانشناسی هم حل بشه که نیاز به دارو و روانپزشک نباشه، برو تا خواب راحتی داشته باشی

.                                                                  
شاید با روانشناسی هم حل بشه که نیاز به دارو و روانپزشک نباشه، برو تا خواب راحتی داشته باشی

نمیدونم 

چون واقعا حوصله قراصای متعدد ک بدترم کنه رو ندارم

بیچاره شوهرم با من اسیره..

چیزای ک گفتی تصورش قشنگه ولی این چیزا کارساز نیست برام

آدم کنترل ذهنشو دست بگیره همه چی راحته ...منم مثل خودتم کابوسامو و ترس از زندگیمو مو به مو خواب میبینم

مبارک باشه عروس خانوم 

مرسی عزیزم 

من عروس نیستم😁

من همراه عروسم مثل اینکه خودمم خبر نداشتم پسر عموم زنگ زد گفت زنداداشم تنهاست برو حموم لباس تن من بیام دنبالت ببرم خونه بابای عروس🙈

وزن فعلی:۶۸ وزن هدف:۵۶ عضو گروه آبی💙💫
2706