2733
2739
عنوان

حرف

301 بازدید | 67 پست

سلام من بایک اقایی چندماه دوست معمولی بودیم بذای ازدواج بود ولی خانواده ایشون نذاشتن واینو بگم رابطه  عشق و عاشقی نبوددوهفته پیش ک کلا کات کردیم من همون شبش انفالوش کردم ولی ایشون نکرد وایسنتای منوداشتن فالورم بودن تا دیشب ک منو انفالو کردن چرا ☹️☹️حس میکنم هیچکس دوستم نداره خیلی تنهام نمیدونم چرا هیچ وقت نمیشه

لطفابرای زندگیم دعاکنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هیچی ازاولم گفته بود ک من به تصمیم خانوادم احترام میزارم. هرچی اونا بگن. بعد گفت برام دختر دیدن میخام بادختر حرف بزنم. یک پستم گذاشته بود یکی دوروز پیش من نداشتم ایسنتاشو لایک کنم یهو دیدم انفالوم کرد تازه امید پیداکردده بودم برمیگرده ولی نشد

لطفابرای زندگیم دعاکنید
منم همین حس رو دارم  از نامزد خودمم جدا شدم همیشه فکر میکنم چرا هیچ پسری دوسم نداره؟

دقیقا درکت میکنم مگه ماچی کم داریم ک نمیشه. بعضی ها هیچی ندارن ولی هزارنفر عاشقشونن

لطفابرای زندگیم دعاکنید
2738
دقیقا درکت میکنم مگه ماچی کم داریم ک نمیشه. بعضی ها هیچی ندارن ولی هزارنفر عاشقشونن

کلی دور نامزدمو گرفتم ۳ ماه اما تو یه هفته انقد بهم بدی کرد ک چمدون رو پس فرستادم اونم در کمال بی رحمی کادوهای ک براش گرفته بودم رو پس فرستاد 

به خودم گفتم دیدی حتی نامزدتم نخواستت چه انتظاری از غریبه داری؟ 

اعتقاد داری به قسمت؟ 

اره هرکسی که از زندگیت میره به این فکر کن که شاید خدا چیزایی دیده که تو نتونستی ببینی

هرکسی که جزوی از سرنوشتت باشه آسمونم به زمین بیاد جدا نمیشید

اره هرکسی که از زندگیت میره به این فکر کن که شاید خدا چیزایی دیده که تو نتونستی ببینی هرکسی که جزوی ...

باخودم میگم شاید من لیاقتشو نداشتم. چون من گناه کردم توگذشته خودم ولی خیلی پشیمونم

لطفابرای زندگیم دعاکنید
کلی دور نامزدمو گرفتم ۳ ماه اما تو یه هفته انقد بهم بدی کرد ک چمدون رو پس فرستادم اونم در کمال بی رح ...

چرااااا واقعاااااااا دلشو ندارم وگرنه خودکشی میکردم

لطفابرای زندگیم دعاکنید
باخودم میگم شاید من لیاقتشو نداشتم. چون من گناه کردم توگذشته خودم ولی خیلی پشیمونم

این فکرو نکن انرژی مثبت بده با خودت مهربون باش فقط تویی که برای خودت میمونی

مطمعنم فردی میاد تو زندگیت که بخندی به غصه هایی که برای الانت میخوری

2706