2737
2734

سلام دوستان من الان هفته هفتم بارداری هستم  امروز رفتم سونو اندازه crl و نوشته ۱۰٫۳۵mm بردم نشون دکترم دادم میگه رشد نکرده باید سقطش کنی به نظرتون برم پیش یه دکتر دیگه یا سقطش کنم کسی تجربه ای داره کمک کنه لطفا

سونوگرافی خطا داره. اینو همه دکترای خوب میدونن. فقط باید صبر کنی و تکرار سونو...

دکترت رو عوض کن! من عوض کردم الان ۶ ماه تمام حامله ام.

توکل به خدا.... 

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام یادم‌نیس هفته هفت چقدر بوده ولی حتما دو سه تا دکتر دیگم برو اگر‌نظر همشون سقط بود انجام بده ولی اگر نظرات متفاوت بود پیش دکترای مطرح تر هم برو‌اگر تهرانی اگرم شهرستانی ک حتما برو تهران‌چون موضوع مهم و تمصمیم سختیه.

انشالله ک چیزی نیست و‌سقط نمیخواد

2728

مگه چندتا سونو دادی که دکتر میگه رشد نکرده ؟ چه جوری مقایسه کرده ؟ قلبش رو نشون داد تو سونو ؟

مامان‌‌‌‌ ۲ تا پسر ناز ، رادین و رادمهر ، خدایا دوستت دارم واسه هر چی که بخشیدی ... اگه امضامو خوندی لطفا" یه صلوات واسه شادی روح بابام بفرست ... 
مگه چندتا سونو دادی که دکتر میگه رشد نکرده ؟ چه جوری مقایسه کرده ؟ قلبش رو نشون داد تو سونو ؟

سونو قبلش فکر کنم ساک و زده بود 8mm .سونوگراف میگفت نه زیاد رشد نکرده و همون چیزایی که خودش تشخیص میداد داخل برگه شرح سونو برای دکتر نوشت دکتر هم میگه قرص میدم بخور سقط بشه بهتره .ولی هر جا میخونم یا از هر کی می پرسم میگه تو هفته هفتم ۱۰mm خوبه نرماله

سونو قبلش فکر کنم ساک و زده بود 8mm .سونوگراف میگفت نه زیاد رشد نکرده و همون چیزایی که خودش تشخیص می ...

از بس اون لحظه حالم بد شد دیگه از قلبش یادم رفت چیزی بپرسم حالا امروز میخوام برم پیش یه دکتر دیگه

وای استارتر! اصلا مقدازش توی رنج نرماله!!! میتونی از دکتره شکایت کنی اصلا!

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
2738
از بس اون لحظه حالم بد شد دیگه از قلبش یادم رفت چیزی بپرسم حالا امروز میخوام برم پیش یه دکتر دیگه

ضربان قلبش رو دیدن توی سونو ؟

مامان‌‌‌‌ ۲ تا پسر ناز ، رادین و رادمهر ، خدایا دوستت دارم واسه هر چی که بخشیدی ... اگه امضامو خوندی لطفا" یه صلوات واسه شادی روح بابام بفرست ... 
به نظر شماهم  ۱۰٫۳۵mm تو هفته هفتم نرماله؟

نظر ما نیست که! جدولش توی نت هست میتونی ببینی...

حتی اگر خدایی نکرده قلبشم تشکیل نشده باشه و حتی اگر مسائل دیگه پیش بیاد، الان واقعا زوده برای تصمیم گیری... حدودای هفته ۱۰ میشه تصمیم گرفت... ضمنا اغلب حاملگیهایی که جنین درست تشکیل نشده، تا اون موقع خودبخود سقط میشه نیازی به مداخله دکتر نیست.

فقط حاملگی خارج رحم هست که میشه توی این هفته با سونو و آزمایش روی سقطش فکر کرد