2737
2734

سلام..وقت بخیر...دوستان از عزیزانم کسی هست که همسرش آبجو می‌خورده و الان دوستم باردار هست؟ آیا مشکلی پیش اومده؟ نگرانیم...ممنونم 

.دوس دارم همسرم خوب شه معجزه شه و سنگای کلیه ش از بین بره و دیگه هیچوقت سنگ نسازه...

والا من مورد داشتم خود خانومه خورده بوده تو همون شب هم باردار شده بوده الانم دخترش نزدیک ۴ سالش میشه ماشالا سالم و خوشگل

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهر من ک تاحالا نخورده اما یکی از اقوام می خورد بچش خوشکل شد.😐

شوهرش می‌خورده؟ یا خودش 

.دوس دارم همسرم خوب شه معجزه شه و سنگای کلیه ش از بین بره و دیگه هیچوقت سنگ نسازه...
2731
والا من مورد داشتم خود خانومه خورده بوده تو همون شب هم باردار شده بوده الانم دخترش نزدیک ۴ سالش میشه ...

واقعا؟ بیچاره دوست من عذاب وجدان شدید گرفته...اخه روز تخمک گذاریش اقدام کرده و همسرش حواسش نبوده و خورده بوده

واقعا؟ بیچاره دوست من عذاب وجدان شدید گرفته...اخه روز تخمک گذاریش اقدام کرده و همسرش حواسش نبوده و خ ...

اره بابا آبجو که خوبه باز طبیعیه اون آب شنگولی خورده بود بگو نترسه الکی

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شوهر من ک تاحالا نخورده اما یکی از اقوام می خورد بچش خوشکل شد.😐

عریزم مثلا چه شکلی شد؟ لابد پدر مادرش خیلی خوشگل بودن

اره بابا آبجو که خوبه باز طبیعیه اون آب شنگولی خورده بود بگو نترسه الکی

مممنونم عزیزم

2738
عریزم مثلا چه شکلی شد؟ لابد پدر مادرش خیلی خوشگل بودن

نه بابا مامان و باباش زشت بودن. البته یه فاتحه برا روح اون بچه بخون . چون از دست پدر و مادرش خودکشی کرد😔

برای سلامتی پدرم و برگشتش به خونمون یه صلوات مهمونم کنم😔🌹
نه بابا مامان و باباش زشت بودن. البته یه فاتحه برا روح اون بچه بخون . چون از دست پدر و مادرش خودکشی ...

ای وای...قلبم درد گرفت...