2733
2739
عنوان

اخر شبی خل شدم

160 بازدید | 21 پست

تو این دنیا حس تنهایی می کنم احساس می کنم تو دنیایی امدم پر از سیاره های سنگی و گل و خاک بی جونه وکلی ادم دیگه که به زودی قراره بمیرن  و به همن سنگ ها بی جون بپیوندند اون موقع ما درگیر چه چیزی توی این دنیاییم اگر خدا نبود دنیا وحشتناک بود  چون ادما ته تهش بی کسن  دنیام خیلی بزرگ اصلا  با مغزمون نمی تونیم تصورش کنیم اینکه نه سری داره نه تهی بدتر ترسناکش می کنه خدا رو شکر که ستاره ها وجود دارن تو اسمون 

میگن هروقت دلت گرفت برو سراغ خدا

دعا کنین به اندازه بزرگی خدا، خدا عشق و عالم و همینطور خودمو سالم و عاقبت بخیر نگاه دارهاینترنت و مکالمه رایگان یا ارزان ایرانسل و همراه اول در تاپیکم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میگن هروقت دلت گرفت برو سراغ خدا

بله دلم گرفته و جز اون کسی رو ندارم خیلی دوسش دارم همیشه باهام بوده  بزرگتر مجازات کافرا اینکه وجودشو پیش خودشون حس نمی کنن  اون دینا هم بدبخت ا کسایی که خدا نگاهشون نکنه و تک و تنها باشن

2738

ولی خداییش 

یه طوریه وقتی به این چیزا فکر میکنی

اینکع من الان منم 

میتونستم یه کسی دیگه یا یه چیز دیگه با ی اسم و ملیت دیگه باشم ولی نیستم

و چرا اینی ک هستم افریده شدم 

اومدم واسه چی 

اصلا زندگی کنیم ک چی

و همشم تنهاییم و سختی میکشیم 

سختی بکش درس بخون  برو دانشگاه کار کن ازدواج کن بچه بیار  بزرگشون کن و بمیر 😐💔سناریویی که میلیارد ها بار تکرار میشن

بله دلم گرفته و جز اون کسی رو ندارم خیلی دوسش دارم همیشه باهام بوده  بزرگتر مجازات کافرا اینکه ...

آره واقعا منم همینطورم

گاهی فک میکنم جزو خوشبخترین آدمای کره زمینم که تونستم عاشق خدا باشم و اونو تو زندگیم حس کنم

و خدایی که به شدت کافیست🥰
ولی خداییش  یه طوریه وقتی به این چیزا فکر میکنی اینکع من الان منم  میتونستم یه کسی دیگه ...

واین که میدونید این سناریو برا هرکسی تکرار شده و برای توهم تکرار میشه وحشتناک‌تر

اینکه میدونید آخرش چی میشه...

و خدایی که به شدت کافیست🥰
ولی خداییش  یه طوریه وقتی به این چیزا فکر میکنی اینکع من الان منم  میتونستم یه کسی دیگه ...

اینکه تو چه تاریخی با چه هویتی بیای  اینه تو تو باشی  اصل ماجراس که روح رو ثابت می کنه  می تونست یکی دیگه تو کالبد و بدن تو باشه اما تو الان توی این بدنی 

2706