2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
علت چون نقاشی به نظرم بیشتر با احساسات در ارتباطه

آره همون رنگ ها حس خوبی میده به آدم 

ولی گیتار هم واقعا به نظرم خوبه البته اون دوستمون هم درست میگن آدم میره تو فکر و خیال

•-•💗✨

نقاشی چون ذهنت خالی می‌کنی رو تابلو ولی گیتار چهار تا سیم تکون میدی و آهنگی میزنی یه تقلید آوازی هم می‌کنی تهش میشی شاخ اینستا ولی نقاش اثارت برجا میمونه و حتی میشه نمایشگاه هم گذاشت همیشه به دورترا فکر کن نه الان

خدایا چرا من ؟یعنی خودت دلت برا من نمیسوزه😞😫
2738

موسیقی رویاپردازیو تقویت میکنه 

کسی هم که افسرده باشه دنبال فرار از واقعیته پس خیلی بهش کمک میکنه که افسردگیش گسترش پیدا کنه .

وگرنه درحالت عادی گیتار خوبه .

نقش و رنگ روحو زنده میکنه .

هر چیز در جهان از دید تو زیبا و یا زشت باشد ، از آنِ وجودت است ؛ ما فقط چیز هایی را از دیگران می بینیم که خود دارایِ آن هستیم 💕                                                                                                                           ندانی که ایران نشستِ من است ؟                                  جهان سر به سر ، زیر دست من است ؟
جالب بود ممنونم

ممنون که توجه کردی😉👍🏻

هر چیز در جهان از دید تو زیبا و یا زشت باشد ، از آنِ وجودت است ؛ ما فقط چیز هایی را از دیگران می بینیم که خود دارایِ آن هستیم 💕                                                                                                                           ندانی که ایران نشستِ من است ؟                                  جهان سر به سر ، زیر دست من است ؟
2706