2733
2734
عنوان

بچم شبا جیش میکنه کمک :(

| مشاهده متن کامل بحث + 5281 بازدید | 57 پست
نمیکنم. میخوام دیگه مجبور نشم بیدار شم :)) دارم از بیخوابی می میرم. کی یاد میگیره؟

عزیزم تابیاد عادت کنه خب طول داره

اگ پوشک کنی باز کار خودشو میکنه اونوقت جیش روزاشم نمیگه

آخرش نفهمیدیم چی به چیه؟مادویدیمو نرسیدیم: بعضیا نشستندو رسیدند!
عادیه عزیزم. ممکنه بعضی بچه ها تا ۵ سالگیم شبا جاشونو خیس کنن. ابدا سرکوبش نکن، چیزی بهش نگو، شبا ...

نه اصلا چیزی بهش نمیگم استرس خیلی بدتره میگن.

اره باید بخرم ممنونم.

کانال خزعبلات نویسی هامه دوست داشتین بفرمایین @wayafzood

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عادیه عزیزم. ممکنه بعضی بچه ها تا ۵ سالگیم شبا جاشونو خیس کنن. ابدا سرکوبش نکن، چیزی بهش نگو، شبا ...

من خودم دختر گنده ای بودم جیش میکردم یادمه 😂 تازه سریع شلوارمو عوض میکردم تشکمم وارونه میکردم کسی نفهمه مثلا 🤦🏻‍♀️ بیچاره مامانم چی کشیده🤦🏻‍♀️

واسه همین بچه هامو درک میکنم 😂

خدایا شکرت
عزیزم تابیاد عادت کنه خب طول داره اگ پوشک کنی باز کار خودشو میکنه اونوقت جیش روزاشم نمیگه

اره هعی.... مرسی که هستین حالم بهتر شد الان همه‌ چیو شستم میخواستم بشینم گریه کنم.

2728
من خودم دختر گنده ای بودم جیش میکردم یادمه 😂 تازه سریع شلوارمو عوض میکردم تشکمم وارونه میکردم کسی ن ...

وای خدا دشکت بو نمیداد؟🥲😂

اره هعی.... مرسی که هستین حالم بهتر شد الان همه‌ چیو شستم میخواستم بشینم گریه کنم.

ای بابا ناراحت نباش همه بچه ها همینن سخت نگیر

آخرش نفهمیدیم چی به چیه؟مادویدیمو نرسیدیم: بعضیا نشستندو رسیدند!
نه اصلا چیزی بهش نمیگم استرس خیلی بدتره میگن. اره باید بخرم ممنونم.

خواهش میکنم‌ دختر منم ۳ ماهه گرفتمش گاهی پیش میاد جیش کنه شبا. صبح پامیشه شااااکی که چرا لباسم خیسه من معذرت خواهی میکنم که ببخش مامان جان شب آب خوردم لیوان کنارت بود ریخته رو لباست

2740
بچه های من ۴ و ۵ سالشونه اگه بیدار نشم ببرم دستشویی ممکنه جاشونو خیس کنن البته دخترم که ۵ سالشه ...

وای یعنی انقدر طول میکشه؟ :((

اره بخرم ایشالا

طبیعیه؟

والا من شنیدم بچه ها بعضیشون مثانه اشون کوچولو به مرور بزرگ میشه واسه همین شب ادراری دارند. یا گاهی هم متوجه میشن که دستشویی دارن ولی خواب‌آلودگی باعث میشه که نرن... یه آزمایش ادرار بگیر اگر عفونت نداره چیز خاصی نیست. بعضی بچه ها شب ادراری دارند حتی تا ده سالگی....با متخصص اطفال هم باز مشورت کن. 

من خودم دختر گنده ای بودم جیش میکردم یادمه 😂 تازه سریع شلوارمو عوض میکردم تشکمم وارونه میکردم کسی ن ...

خودمنم. بچگی مامانم خیلی دعوام میکرد و کتکم میزد حس میکنم برای همون اینجوری بودم تا ۸ سالگیمم جیش میکردم شبا.

خواهش میکنم‌ دختر منم ۳ ماهه گرفتمش گاهی پیش میاد جیش کنه شبا. صبح پامیشه شااااکی که چرا لباسم خیسه ...

حاشا میکنی قشنگ😂😂 افرین. دخترم صبحی گفت چرا دشکم تو حمومه و من رو زمینم گفتم چون تو خواب جیش کردی روش :/ گمونم نباید بگم دیگه.

2706