2737
2739
عنوان

پا درد دست درد امونمو بريده

123 بازدید | 6 پست

سلام خدمت همتون

من ٢٧سال سن دارم مشكلم اينكه سه ساله خيلي دست پام درد ميكنه

از قبل اين مشكل داشتم ولي خيلي كم بود الان سه سال ميشه ك امونمو بريده خصوصا اين يكسال اخير

چندتا دكتر رفتم هركس ي چيز گفت و هركس ي دارو داد از مسكن تا ويتامين ها (مختصري كمبود ويتامين دي دارم همين و بس)

پارسال ي دكتري بهم  كلسيم ك تقريبا يكسال مصرف ميكنم و تا سه ماه اول عالي بود اصلا ديگه درد نداشتم اما از بعدش دباره همون شدم  دكتر اخيرم گفت تو سندرم دست و پا بيقرار داري ك باعث ميشه پادرد بگيري هم چندنوع قرص داد براي٢ماه هم كلي امپول دي همه اينا رو مصرف كردم و فقط يكمي برا مدت محدود خوب بودم و دباره همون شدم ديگه واقعا  از جونيم خسته شدم مث پيرزنا همش درد دارم

كسي هست تجربه مشابه داشته باشه كمكم كنه؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

منم بعد زایمان اینطوری شدم کلی قرص و دارو و دکترایی که فقط ویزیت میگرفتن که الکی دارو بنویسن 

شروع به ورزش کردم خیلییی بهتر شدم الان گاهی درد دارم ی کم مراعات میکنم خوب میشه 

شاید برای شما هم جواب بده 

نميدونم كلي دكتر رفتم و كلي عكس انداختم و ازمايش دادم چيزي نگفتن نميدونم چرا نميفهمن

من  هم  سال  ها  دستو  و پام  اذیت  ام  می‌کنه    موقع  خواب  دردش  بیشتره      و  با  یه  روسری  می‌بستم     

الان  خیلی  خیلی  کمتر  شده  

من  هم   دکتر  رفتم  ولی  تاثیر  نداشت  

براساس  تجربه  فکر  میکنم  هر  وقت  استرس  داشته  باشم و افسرده  باشم    و  فشارم   بالا  باشه  دردش  شروع  میشه  و  چند  روز  ادامه  داره     

الان سعی  میکنم  کنترل  کنم   و  ورزش  خوبه