2737
2739

راسته كه خدا خرو ميشناسه بهش شاخ نميده 

من نزديك ٤ساله ازدواج كردم 

شوهرم يه مدت بيكار بود تقريبا ١سال زجر كشيديم زير بار قسط و رهن و اجاره تهران بعد رفت كارمند شركتي شد و منم رفتم سركار 

شب و روزمون كار كرديم جمع كنيم اما همش خرج ميشد 

هميشه حسرت بقيه رو خوردم اسايش دارن 

الان مدتيه شوهرم رفته كار شغل ازاد(خدا ميدونه چيه چون منم نفهميدم چطور شد) امشب ديدم بدون خبر دادن من گوشي ايفون ١٣ خريده خشكم زد 

اخلاقش افتضاح شده 

خدارم نميشناسه 

لج باز و بد دهن 

دوستاشم تغيير كرده همه داغون و عوضي 

خيلي وقته نميشناسمش 

خيلي داغونم خيلي كاش خدا بدبختش كنه كاش فقير شه 

اما من همون زندگيو دارم همون خونه احاره اي داغون و سركارم ميرم چون پولش و تفريح و خريداش فقط برا خودشه 

توروخدا طلاق انقدر بدتر از تحمل اين زندگي كثيفه منه؟!!!!!

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))

مجبورش کن برای تو هم خرج کنه

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
قصد خدا چي بود ؟فقط زجر دادن بنده هاش؟؟؟؟؟. خستم خسته

من فقط میدونم  باید تحمل کرد همیشه همین بوده...

J'aime tes cheveux enneigés pour toujours . silk for ever 💟my bob هرچی بیشتر آدمارو میشناسم سگمو بیشتر دوست دارم🐕 🤍 بیا اینجا بنویس برات نادعلی بخونم 🦋
حيوون شده چطوري مجبور كنم

😕😕خب هر ماه مجبوره خرجیتو بده.با آرامش و محبت بهش بگو پول بیشتری بهت بده  یا تو مناسبتا برای تو هم کادو بگیره.اخرشم نتیجه نداد انقدر بگو  شوهرای دیگ رو مثال بزن شاید از خجالتشم که شده به حرفت گوش بده

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   
2740
😕😕خب هر ماه مجبوره خرجیتو بده.با آرامش و محبت بهش بگو پول بیشتری بهت بده  یا تو مناسبتا برای ...

تا هرچي ميگم ميگه همين كه هست ناراحتي طلاق بگير 

من هرچي ميگم براي خونه هم بخر ميگه ندارم 

قصد خدا چي بود ؟فقط زجر دادن بنده هاش؟؟؟؟؟. خستم خسته

عزیزم چرا گیر دادی به خدا ؟ نداشتی میگفتی بده الان دارین میگی چرا دادی؟ تقصیر شوهرته گلم  

Πچه در دل من .......چه در سر تو .......من از تو رسیدم به باور تو ‌Π     (( تو بودی و من ))
تا هرچي ميگم ميگه همين كه هست ناراحتي طلاق بگير  من هرچي ميگم براي خونه هم بخر ميگه ندارم&n ...

چی بگم.با این روشی که داره ادامه میده همه ی پولا رو حیف میکنه.درست نشد طلاق بگیر  خودت و نجات بده 

عزیزم چرا گیر دادی به خدا ؟ نداشتی میگفتی بده الان دارین میگی چرا دادی؟ تقصیر شوهرته گلم  

چون خدا ميتونست اون مشاوره احمقو نزاره جلو راهم من داشتم طلاق ميگرفتم اون گفت فرصت بده اما الان هر روزم دارم خورد ميشم و له ميشم تو اين زندگي 

كاش پام ميشكست و نميرفتم پيش اون مشاور 

چون خدا ميتونست اون مشاوره احمقو نزاره جلو راهم من داشتم طلاق ميگرفتم اون گفت فرصت بده اما الان هر ر ...

عزیزم  انتخاب اشتباه کردی خب الان درستش کن  خدا به آدم هوش و درک مسائل رو داده بتونه درست تصمیم بگیره 

Πچه در دل من .......چه در سر تو .......من از تو رسیدم به باور تو ‌Π     (( تو بودی و من ))
عزیزم  انتخاب اشتباه کردی خب الان درستش کن  خدا به آدم هوش و درک مسائل رو داده بتونه درست ...

١ماه سر طلاق عذابم داد طلاق نميده 

يا بايد از مهريه بگذرم يا بمونم تو اين جهنم 

١ماه سر طلاق عذابم داد طلاق نميده  يا بايد از مهريه بگذرم يا بمونم تو اين جهنم

خدا بهت کمک کنه گلم  اگه میتونی از یه وکیل مشورت بگیر