2737
2734
خدا نکنه عزیزم یه نفر دیگه اشتباه کرده لیاقت محبت شما رو نداشنه اون بدبخت که قدر شمارو نمیدونه غصه ن ...

همیشه اشپزی میکنم غذایی ک دلخواهش باشه درست میکنم . صبحونه . ناهدر .عصرونه شام همش پذیرایی میکنم ازش ولی اون چی 😭😭😭😭

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

زبون نمیخاد برو خونه پدرت بگو بهش پای همه چیت میموندم ولی با خیانت نمیتونم هربار نگاهت میکنم نفرت در ...

اگر مامان بابام بفهمن اونا قلبشون مریضه، سکته می کنن😭😭😭

همیشه اشپزی میکنم غذایی ک دلخواهش باشه درست میکنم . صبحونه . ناهدر .عصرونه شام همش پذیرایی میکنم ازش ...

ببخشیدا کوفت خورد ولش کن یه ناهار و شام بده بهش بسه تازه اونم فعلا یه مدت فقط برای خودت درست کن آدم حسابش نکن

2731
خواهری یا برادری چیزی نداری قابل اعتمادت ک بهش بگه براش خط نشون بکشه؟ اخه اینحور اروم و مظلوم بخوایی ...

فقط ب اجیم گفتم انقد غصه منو خورد دلم کباب شد هیچ وقت خودمو نمیبخشم اون شب تا صبح گریه کرد برام و خواب به چشمش نرفت 💔

همیشه اشپزی میکنم غذایی ک دلخواهش باشه درست میکنم . صبحونه . ناهدر .عصرونه شام همش پذیرایی میکنم ازش ...

درکت میکنم عزیزم الان عکس اینارو انجام بده جای اینکه به اون برسی به خودت برس قوی باش بهش نقطه ضعف تو نشون نده سرتو گرم کن که دیگه به این موضوع فکر نکنی خدا خودش جواب شو بده 

❤🙏🏻🙏🙏لطفا برای مامان شدنم صلوات بفرستین❤🙏🙏     🌱💙🌱گذشته هایت را ببخش زیرا آنان مثل کفش های کودکی ات  نه تنها کوچیک شده اند  بلکه تو را از برداشتن گام های بزرگ باز میدارند 🌱💙🌱قوی بودن انتخاب من نیست سبک زندگیمه😐💪      دختر زمستانی شاد و پر انرژی 😐💃💃💃                                       
ببخشیدا کوفت خورد ولش کن یه ناهار و شام بده بهش بسه تازه اونم فعلا یه مدت فقط برای خودت درست کن آدم ...

خسته ام خیلی 

ولی نذاشتم هیچ وقت اون فکر کنه من خسته شدم .

همیشه همه جا کنارش بودم 

هر معامله ای ک میرفت بکنه من میرفتم براش چونه میزدم بقران کارایی میکردم ک الان ب خودم میگم خاک تو سرت تو جلو اون همه مرد انقد سنگ شوهرتو ب سینه زدی ک چی 

مریض میشد مگه ولش میکردم 

وای ک هر شب باید ماساژش بدم اصلا هم از من خجالت نمیکشه

اینجامو برام ماساژ بده درد میکنه

حال ندارم فردا میریم بیرون /اینو همیشه میگه 

2738
خیلی شوهرم خوب بود دوست مجردش از راه بدرش کرد

عزیزم ربطی نداره آدما بالاخره یه جا خودشون و نشون میدن شوهر من با اخلاقی ک داره هیچکس باور نمیکرد ک با کسی در ارتباط باشه  ولی خودشو نشون داد ک چ حرومزاده ای

2706