2737
2734
عنوان

لوازم منزل(عکس)

212 بازدید | 30 پست

سلام خانما من میخواستم جاروشارژی بگیرم که با پرسو جویی که کردم فهمیدم جاروبرقی عصایی بهتره.هم از این نظر که باتری نداره خراب بشه هم از این نظر که قیمت مناسب تری داره.حالا اگر شما از هرکدوم استفاده کردید میشه به من بگیدبدونم.واین متن هم بعد ها برای کسی که مثل من سردرگم هست بمونه.

عکسشم الان میزارم.

تعداد رای : 8
نظرسنجی
جاروبرقی عصایی
5
62%
جاروشارژی
0
0%
از جاروشارژی راضی نیستم
2
25%
از جاروبرقی عصایی راضی نیستم.
1
12%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم منظور شما جاروشارژی هست؟

هم جارو شارژی هم عصایی بوش بهترین مارکه...ولی خب به لحاظ کارایی عصایی خیلی بهتره

🧒🏼شازده کوچولو:پس کِی همی چی درست میشه!؟                🦊روباه:وقتی که بفهمی همه چی به خودت بستگی داره...
هم جارو شارژی هم عصایی بوش بهترین مارکه...ولی خب به لحاظ کارایی عصایی خیلی بهتره

مگه جاروبرقی بوش عصایی داره؟من خیلی گشتم ولی عصایی فقط شیاعومی داشت وچند تا مارک متفرقه

2738
بله کنوود دارم

من میخواستم بخرم‌، ۸۰۰ وات  بوش ۳۳۰۰

۱۲۵۰ًواتش ۶۲۰۰

ارزش داره دوبرابر پول بدم‌ برای وات بیشتر 

یا نه همون ۸۰۰ وات خوبه؟؟؟

درخواست دوستی قبول نمیکنم
مگه جاروبرقی بوش عصایی داره؟من خیلی گشتم ولی عصایی فقط شیاعومی داشت وچند تا مارک متفرقه

آره فک میکنم این مدل عصایی هم قبلا دیده بودم...خواهر همسرمم یه مدل جدیدشو تازه اینترنتیسفارش داده براش بیارن اونم عصاییه ولی این شکلی نیست مخزنش بالای دستست

🧒🏼شازده کوچولو:پس کِی همی چی درست میشه!؟                🦊روباه:وقتی که بفهمی همه چی به خودت بستگی داره...
من میخواستم بخرم‌، ۸۰۰ وات  بوش ۳۳۰۰ ۱۲۵۰ًواتش ۶۲۰۰ ارزش داره دوبرابر پول بدم‌ برای وات ...

ببین وات یعنی قدرت موتور...بله به نظرم ارزشش رو داره چون عمری تره دستگاه...فقط ممکنه چون وات بالاتره و موتور قوی تره،صدای دستگاه هم بیشتر باشه