2733
2739

سلام من یه مادربزرگ دارم ۸۶ سالشه خیلی پیر شده پارکینسون داره ، رسیده به مرحله حادش دیگه زمین گیر شده ، مادربزرگم کلا ۳ تا بچه داره داییم و زنش که کلا همیشه موقع خوردن هستن تازه ازش پولم میدزدن ، مامانم‌هم  متاسفانه پارکینسون داره نمیتونه از مادربزرگم نگهداری کنه بدنش لرزش داره ، خالمم میگه من تنها نمیتونم ازش نگهداری کنم در حالی که پسرش راست راست میگرده و دنباله ارثه ، خالمم ۶۵ سالشه یه خونه کوچیک دارن ۶۰ متری ، مادربزرگم شهرستان زندگی میکنه حقوق نداره با پول کمک های ما زندگیشو میچرخونه ، خیلی نگرانشم ، پولم نداریم براش پرستار تمام وقت بگیریم  ، پول دستم میاد براش دارو و مواد غذایی میخرم ولی اون دیگه نمیتونه تنها زندگی کنه ؟ میخوام ببرمش سالمندان

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              
مادربزرگ شمارو قبول میکنن فک کنم ماهی ۴ ۵تومن باید بدین

اخه ۴، ۵ میلیون نداریم یعنی کهریزکم باید پول داد شاید بتونیم در حد یه میلیون بدیم‌

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731