2733
2739
عنوان

خیانت

| مشاهده متن کامل بحث + 64206 بازدید | 749 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقت کردید که هر مردی که خیانت میکنه پای ی خانم وسط هست، خانم های خیانت کار متاسفانه زیاد شدن و مردها ...

اون خانما به کنار

مشکل از ذات هرزه بعضی آقایونه!

خیلیا فراموش کردن ولی دل من هنوزم توی این گوشه از تاریخ گیر کرده...                                                          آبادان - خیابان امیری                                              ۱۴۰۱/۳/۲ - ۱۲:۳۰
2728
مامانش خودش میدونه چیکارکنه  اسی کونش سوخته

شما از طرز حرف زدنت مشخصه مشکل داری برو بیرون از تاپیک 

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
مادرش خودش میدونه چیکارکنه لازم به جیک جیک کردن این نداره این انگار کونش سوخته

عزیزم زندگی ایشونم هست چرا اینقدر بد حرف میزنید چرا شخصیت خودتونو میارید پایین

چاوکمید❤️                                                                     ما از تبار بغضیم ، آسودگی روا نیست
2738

خوب می‌کنی به مامانت اصلاااا مفهموم چون بعد ها اگر باباتم درست بشه دل ماما نت صاف نمیشه .وخودخوری می‌کنه 

ولی ژنه رو تهدید کن که مدرک داری و ابروشو میبری

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏
دقت کردید که هر مردی که خیانت میکنه پای ی خانم وسط هست، خانم های خیانت کار متاسفانه زیاد شدن و مردها ...

مسلما تو خیانت پای دوجنس وسطه چ ربطی داره. اره زنان خیانت کار زیاد شدن ولی امار مردا تصاعدی میره بالا

2706