2733
2734
عنوان

خانوما تورو خدا كمكم كنيد امپول hcg

134 بازدید | 12 پست

من براي تعيين جنسيت پيش يه دكتر رفته بودم و همه كارايي كه گفته بودو كردم حالا كه امروز رفتم سونو و رفتم مطبشون مريض شدن و نيومدن و جواب هم نميدن😡به من گفته بودن روز ١٣امپول hcgبزنم براي ازاد سازي  دوتا از اين امپول بايد بزنم يا كلا فرق داره لطفا كسايي كه زدن كمكم كنيد ممنون ميشم اقدامم چند ساعت بعد و چند بار باشه 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

همینجوری که امپول نمیزنن باید سونوگرافی میشدی تا ببیه فولیکولت به اون اندازه رسیده یانه اگه کوچیک باشه امپول هیچ اثری نداره اگه بزرگ باشه چه سایزی هست همون روز باید بزنی یا فرداش یعنی تا فرداش دومیلی بزرگ میشه والا قرص و امپول خوذش یه پروسه عست الکی نیست که روز ۱۳امپول بزنی مثلا من خودم روز ۱۳اندازه فولیکولام بزرگ نبود روز پانزده امپولو میزذم براساس سونوگرافی

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 
همینجوری که امپول نمیزنن باید سونوگرافی میشدی تا ببیه فولیکولت به اون اندازه رسیده یانه اگه کوچیک با ...

من امروز روز دوازدهم پريوديم سايز فوليكولم ١٦بود اندازه اش خوبه و قرار فردا امپول بزنم براي ازاد سازي شما چندم امپول زدين و چقدر بعد اقدام داشتين و چند بار 

سلام من پيش فرزانه احمديان پور ميرفتم ماما صموتي هم شنيدم خوبه باز تحقيق كنيد

ممنونم ازتون ان شاالله نتیجه دلخواه رو بگیرید ،شما از کارش راضی هستید دکتر احمدیان پور براتون وقت میزاره؟