2737
2734

ویار ندارم از صبح حالم خوبه تا غروب که حالت تهوع میگیرم ولی بالا نمیارم شبا حسشو دارم،شیرینی ترشی فرقی نداره بیشتر ترشی دوست دارم،بتام ۲رور به موئدم ۴۰ بود،ضربان قلب نینیم ۱۱هفته ۱۵۵بود.کوچولوم سمت چپمه احساس میکنم،دیگه نمیدونم چیارو بگم

خدایا شکرت برای فرزندانم خدایا از فرشته هات مثل چشمام مراقب میکنم عاشقتم یکتای من.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ویار منم غروب ب بعد بود 

نینی سمت راسته...ضربانش ۱۶۰بود ....شیرینی جات میخورم پسره 

ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ  مــــن ؏شــ♡ـق‌رو آرزو ڪـردمـــو تو مستـݼاب شدے♛ღ..!🦋 ️ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ.خدایا شکررررت❤️😍.
2728
2738
ویار منم غروب ب بعد بود  نینی سمت راسته...ضربانش ۱۶۰بود ....شیرینی جات میخورم پسره

زنده باشه الهی

خدایا شکرت برای فرزندانم خدایا از فرشته هات مثل چشمام مراقب میکنم عاشقتم یکتای من.

بیشتر گرمیت میشه یا سردی؟

هرجای زندگیتون خدا رو کنار زدین ،شیطان جاشو پر میکنه  ،وقتی با کسی بحثت شد فک کن ببین کجای کار مقصر بودی ،شاید ی جایی ی حرفهایی زدی که نباید میزدی،شایدم رفتاری کردی که نباید میکردی ،شاید ی جایی کم گذاشتی ،شایدم ی جایی زیادروی کردی ،شایدم ی جایی نباید حریمو میشکوندی حریمو شکوندی،من معتقدم از ماست که بر ماست .سعی کنید تا اونجایی که میتونید در مورد مسایل خصوصی زندگی دیگران از کسی سوال نپرسید ،و هرچه درمورد دیگران کمتر بدانید بیشتر حریم را رعایت کردین در نتیجه آرامش بیشتری خواهید داشت. این رفتار شماست که تعیین میکنه دیگران چگونه با شما برخورد کننداگه بخوای از رفتار و گفتار اطرافیانت ایراد بگیری ی موقع میبینی هیشکی دُورُ وَرِت نیست و تو تنهای تنهایی اون موقع متوجه میشی برای داشتن زندگی شاد باید گاهی اوقات خودتو به خریّت بزنی. درسته زندگی همش شیرین نیست ،ولی همش هم تاخ نیست .
بیشتر گرمیت میشه یا سردی؟

با خوردن یه خیار کوچیک سری سردیم میکنه چطور عزیزم؟؟؟

2706