2733
2734
عنوان

کلینیک مایا واسه عمل بینی خوبه؟

1908 بازدید | 22 پست

سلام خیلی وقته دنبال یه دکتر یا کلینیک خوب واسه عمل بینی هستم 

تقریبا نیمه فانتزی میخوام روی تنفس هم خیلی حساس هستم

بین همه مرکز جراحی های تهران مایا رو بررسی کردم خیلی میزان رضایتشون زیاد بود

کسی تجربه عمل اونجا داره؟

اره عزیزم من و خواهر زاده ام جفتمون مایا عمل کردیم

و روی بینیمون خیلی حساس وسواسی بودیم 

ولی این کلینیک با آنالیز چهره ای که داشت خیلی تونست کمک کنه منو واس عمل الانم حدود 3 ماه از عملم میگذره و خیلی راضی ام

اره عزیزم من و خواهر زاده ام جفتمون مایا عمل کردیم و روی بینیمون خیلی حساس وسواسی بودیم  ولی ...

کجای تهران ،بعد دکترتون همونجا توکلینیک بود هزینه ت چقدر شد ممنون میشم جواب بدید

اینویادت باشه هیچکی دوست تو نیس مگر اینکه در نبودت ازت دفاع کنه.🍀                                                             ا؁ انسان از چه مغرور میشوی زمینی که روی آن زندگی میکنی روزی سقف توخواهد شد🌱                              جلوي كسي ك از تو خوشش نمياد هميشه شاد و قوي باش 🍃                                                                   ‌‌ ‌‌ ‌‌ولی من تاالان هیچڪس و به اندازه ی خودم اذیت نڪردم🍀ادمهای اطرافت روبا گردش زمان‌بشناس نه چرخش زبان!!اکثرا خوب حرف میزنن🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دوستم مایا عمل کرده ولی خودم هنوز نوبت عمل من نشده .10 ابان میخوام عمل کنم اره آنالیزش خیلی خوب بود ولی بنظر من چون پزشکاش زیاده خیلی خوبه من با 6 تا پزشک مشاوره کردم تا پزشک خودم پیدا کردم

انقدم رفتار پرسنلشون خوب بود که هرجا برم ازشون تعریف می کنم

2731
کلینیکش داخل گاندی توی کوچه نوزدهم

هزیته عملت چقدرشد

اینویادت باشه هیچکی دوست تو نیس مگر اینکه در نبودت ازت دفاع کنه.🍀                                                             ا؁ انسان از چه مغرور میشوی زمینی که روی آن زندگی میکنی روزی سقف توخواهد شد🌱                              جلوي كسي ك از تو خوشش نمياد هميشه شاد و قوي باش 🍃                                                                   ‌‌ ‌‌ ‌‌ولی من تاالان هیچڪس و به اندازه ی خودم اذیت نڪردم🍀ادمهای اطرافت روبا گردش زمان‌بشناس نه چرخش زبان!!اکثرا خوب حرف میزنن🌱
کجای تهران ،بعد دکترتون همونجا توکلینیک بود هزینه ت چقدر شد ممنون میشم جواب بدید

عزیزم خ گاندی ...اره 16 تا جراح دارن که میتونی با همشون مشاوره بشی . هزینه عملم چون خواهر زاده ام اونجا عمل کرده بود به من تخفیف دادن 14 تومن شد هزینه عمل ولی تا 17 19 تومنم جاهای دیگه بهم دادن

عزیزم خ گاندی ...اره 16 تا جراح دارن که میتونی با همشون مشاوره بشی . هزینه عملم چون خواهر زاده ام او ...

ممنون از توضیحت عزیزم

2738
عزیزم خ گاندی ...اره 16 تا جراح دارن که میتونی با همشون مشاوره بشی . هزینه عملم چون خواهر زاده ام او ...

ببخشید یک سوال دیگه بینیتون گوشتی یا استخونی

عزیزم آنالیزشو میشه یکم بیشتر بگی ینی چیجوری کمکت کرد ؟

ببین عزیزم چهرتو آنالیز میکنه بعدش مثلا بهت نشون میده که اگه بینیت فانتزی عمل بشه یا طبیعی به صورتت میاد یا ن 

اصلا چه فرمی به صورتت میاد و خودشونم با توجه به آنالیز بهت پیشنهاد میکنند که چه فرمی خوبه واست

منم دوستم مایا عمل کرده ولی خودم هنوز نوبت عمل من نشده .10 ابان میخوام عمل کنم اره آنالیزش خیلی خوب ...

سلام 

شما كدوم دكتر و انتخاب كرديد؟؟

كاش تو پيجشون اسم هر جراحو پايين هر پست مينوشتن 

اينجوري راحتتر تصميم ميگرفتيم 

ببین عزیزم چهرتو آنالیز میکنه بعدش مثلا بهت نشون میده که اگه بینیت فانتزی عمل بشه یا طبیعی به صورتت ...

من ديروز رفتم كلينيك مايا اصلا از كاراشون خوشم نيومد 

چه اصراري هم ب اناليز داشتن ك ١٨٠ بزم 

دكتر اگه دكتر باشه بايد خودش متوجه بشه چه نيازي ب اناليز هست كاسبي راه انداختن 

ببین عزیزم چهرتو آنالیز میکنه بعدش مثلا بهت نشون میده که اگه بینیت فانتزی عمل بشه یا طبیعی به صورتت ...

مرسی واقعا من بلاخره رفتم پیششون واقعا کلینیک درجه یکی دارند و مهم تر از همه چه پرسنل خوبی مجموعشون داره 

خیلی ذوق دارم 15 آذر میخوام عمل کنم 

واقعا توصیه میکنم برید مایا

2706