2737
2739

خانوما همسر من یکم دستش تنگه و ی ماه بعدم شب یلداست قراره برام خنچه شب یلدا بیارن علاوه بر وسایلایی ک قراره برام بگیره ی دونم النگو قراره روشون بذاره ک یه دونش پونوزده میلیون تومنه . الان ده روز بعدش دوباره تولد منه.منم ب شوهرم برااینکه هم واس تولد و هم برا شب یلدا تو خرج نیفته گفتم ک تولدمو با شب یلدا یکی میگیریم شوهرمم خیلییی خوشحال شد الان مامانم گیر داده ک نه تولدو همونطور ک من برا شوهرت تو خونه خودمون گرفتم اونام باید تو خونه خودشون شام بدنو تولد بگیرن .و چرا اصلا مامان همسرت تا ب حال مارو تو خونه خودشون دعوت نکرده... (به جز یه بار ک پاگشا دعوت کردن)دیگه هیچ مراسمی تو خونه اونا برگزار نشد... الان من موندم که من دارم اشتباه میکنم؟بذاذم برام تولد بگیرن؟یا موقعیت شوهرمو تو نظر بگیرمو تولدمو همون سی آذر بگیرم؟؟ البته اینم بگما پدر شوهرم پولداره و خونوادم از اونم انتظار دارن ک ب شوهرم کمک کنه

اراده کردم که تا شب یلدا که مراسمم هم هست به وزن64برسم😍😍✋از امروز به خودم قول میدم که واس رسیدن به وزن دلخواهم از هیچ ویز دست نکشم وزن فعلی:۷۰ قد:۱۶۹ وزن هدف:۶۴ که البته بازم ادامه میدم تا وزنم به۶۰برسه     ۱آذر:۶۹

چ زود شب یلدا میشه اونجا

میدونی امید منی دیگه؟میدونی چقدر عاشقتم،چقدر نگرانتم...میدونی اگه نفس میکشم بخاطر توعه...و میدونی که همه اینارو نمیتونم بهت بگم!این بنظرم آخرین راه بود...قوی باش،میدونم چقدر درد داری میدونم دردت به جونم، ولی باید قوی باشیم بخاطر همدیگه مگه نه؟!... :) میدونم دیگه دوستم نداری...ولی چرا هنوز عاشقتم چرا همه فکر و ذکرم تویی؟چرا از نگرانی مریض شدنت و ناراحت بودنت خوابم نمیبره؟...شاید چون زیادی عاشقم؟!هی بانی،من منتظرتما:)      DREAM BELIEVE ACHIEVE                                             https://harfeto.timefriend.net/16362731491613

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

راست میگه مادرت چرا خودت انداختی وسط تو ک نباید برای خودت تولد بگیری اونا باید برات بگیرن 

هدفم این روزا لاغر شدنه.... 1400/08/01___80کیلو....1400/09/09___74.15کیلو...1400/09/24___72.950کیلو... 1400/09/30___73.600❌❌... 1400/10/20___72.200...          1400/10/30__71.750... 1400/11/4___70.600.... 1400/11/20___69.850....

نمی‌دونم 

اما من کلا از درهم کردم مراسما خوشم نمیاد 

شده یه شاخه گل بگیره اما 2تا مناسبتو یکی نکنه 

مثل خون در رگ های من          محترم باشیم                                                                           گریه کردیم دوتا شعله‌ی خاموش شده، گریه کردیم دو آهنگ فراموش شده، پر کشیدیم بدون پر زخمی باهم، عشق بازیِ دوتا کفتر زخمی باهم، زندگی حسرت یک شادی معمولی بود، زندگی چرخش تنهایی و بی‌پولی بود، شعر من مزه‌ی خاکستر و الکل می‌داد، شعر من را وسط زندگی‌ات هول می‌داد، مرگ پشت سرمان بود نمی‌دانستیم، بوسه‌ی آخرمان بود نمی‌دانستیم، زخم سهم تنمان بود نمی‌ترسیدیم، زندگی دشمنمان بود نمی‌ترسیدیم، نگران بودی اندوه تو خاکم بکند، نگران بودی سیگار هلاکم بکند، نگران بودی این فرصت کم را بکشم، نگران بودی یک روز خودم را بکشم، مرگ پشت سرمان بود نمی‌دانستیم، بوسه‌ی آخرمان بود نمی‌دانستیم، زخم سهم تنمان بود نمی‌ترسیدیم، زندگی دشمنمان بود نمی‌ترسیدیم، آه بدرود گل یخ زده‌ی بی‌کس من، آه بدرود زن کوچک دلواپس من، بغلم کن غم در زخم شناور شده‌ام، بغلم کن گل بی طاقت پر پر شده‌ام، بغلم کن که جهان کوچک و غمگین نشود، بغلم کن که خدا دورتر از این نشود، مرگ پشت سرمان بود نمی‌دانستیم، بوسه‌ی آخرمان بود نمی‌دانستیم، زخم سهم تنمان بود نمی‌ترسیدیم، زندگی دشمنمان بود نمی‌ترسیدیم...
2738

بنظرم از همین الان از خودگذشتگی رو شروع نکنید و برا خودتون ارزش قائل باشید

میدونی امید منی دیگه؟میدونی چقدر عاشقتم،چقدر نگرانتم...میدونی اگه نفس میکشم بخاطر توعه...و میدونی که همه اینارو نمیتونم بهت بگم!این بنظرم آخرین راه بود...قوی باش،میدونم چقدر درد داری میدونم دردت به جونم، ولی باید قوی باشیم بخاطر همدیگه مگه نه؟!... :) میدونم دیگه دوستم نداری...ولی چرا هنوز عاشقتم چرا همه فکر و ذکرم تویی؟چرا از نگرانی مریض شدنت و ناراحت بودنت خوابم نمیبره؟...شاید چون زیادی عاشقم؟!هی بانی،من منتظرتما:)      DREAM BELIEVE ACHIEVE                                             https://harfeto.timefriend.net/16362731491613

بی خیال بذارتولد جدا بگیرند حالا اینجوری مامانت را زشت کردی جلو شوهرت اگه بگی مامانم قبول نمیکنه حداقل بگو به شوهرت یه جوری با سیاست که تولدمو جدا بگیر تا جلو مامانم اینا نشون بدم چقدر برام اهمیت قائل شدید حتی بگو اصلا نمیخام تو خرج بیافتی یه تولد ساده بگیر 

واسه شادی روح بابابزرگم صلوات بفرستین

هیچ بایدی وجود نداره 

نه مدر مادر اون و نه پدر مادر شما حق دخالت توی زندگی شمارو ندارن 

نمی فهمم این بایدای مسخره رو 

زندگی منم داره جهنم میشه سر این بایدا 

کی چیو بخره کی چیو بخره ، برا خرید کوچیک ترین چیزا سرم منت میاد 

نزار دخالت کنن خیلی. 

در ضمن خیلی هم سعی نکن خودتو عروس خوبه نشون بدی، الان این حرفو زدی به شوهرت پس نگیر بنظر من حرفتو

نفهمیدم اول گفتی دستشون تنگه باز اخر میگی پدرشوهرت پولداره

شوهرم دستش تنگه

اراده کردم که تا شب یلدا که مراسمم هم هست به وزن64برسم😍😍✋از امروز به خودم قول میدم که واس رسیدن به وزن دلخواهم از هیچ ویز دست نکشم وزن فعلی:۷۰ قد:۱۶۹ وزن هدف:۶۴ که البته بازم ادامه میدم تا وزنم به۶۰برسه     ۱آذر:۶۹