2737
2739
عنوان

مامانای اردیبهشت ۱۴۰۱ بیایذ دور همی

18641 بازدید | 1466 پست

بچه ها بیاید باهم باشیم حرف بزنیم بگید چندهفته اید قصد دارید سزارین کنید یا طبیعی  من سر بارداری اولم یه همچین تایپکی بود هنوزم هستش از اول بارداری باهم بودیم تا زایمان همه مون تک تک و حتی تولد یک سالگی بچه هام‌ون  من خودم بچه ی دومم هست  یه پسر یکساله دارم و توی ده هفته هستم احتمالا زایمانم بین ۱۰ تا ۲۰ اردیبهشت هست و سزارینی هستم 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️

https://www.karzar.net/crocodiles

با اجازه استارتر   لطفا وارد لینک بشین‌و این کارزار رو امضا کنید

کارزار جلوگیری از پرورش کروکودیل درایران  برای پوستشون پرورش میدن و برای حفظ کیفیت پوستشون ،پوستشون رو زنده زنده میکنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تیکرمو بر اساس سزارین دو هفته جلو تر گذاشتم ویار وحشتناک سختی دارم حتی اب هم نمیتونم بخورم فقط وقتی امپول دمیترون بزنم اون روز خوبم بعدش نه 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
بسلامتی شب تاپیک‌بزنی بازدید بیشتر 

ممنون عزیزم  الان بیکار بودم😬

از سزارین راضی هستی که به این زودی دومی رو باردار شدی؟

بله عزیزم من به هیچ وجه به زایمان طبیعی حتی نمیتونم فکر کنم ولی از سزارین خوشم میاد و اصلا برام سخت نیست  ناخواسته بود بارداریم البته ولی تنها‌چیزی که ترسشو ندارم و برام خوشایند ترین تجربه ی زایمان سزارینه

2738
من فروردین زایمان میکنم منم بارداری دومم الان ۱۴هفته هستم زایمان اولم طبیعی بودم الان دیسک کمر د ...

انشاله به سلامتی زایمان کنی عزیزم احتمالا برات مینویسن سزارین کنی 

بی هوشی بودی یا بی حسی؟

بی حسی اونموقع بیهوش نمیکردن چراشو نمیدونم

تیکرمو بر اساس سزارین دو هفته جلو تر گذاشتم ویار وحشتناک سختی دارم حتی اب هم نمیتونم بخورم فقط وقتی ...

منم ویار بدی داشتم الان خداروشکر خیلی بهتر شدم وقتی حالم بد می‌شد روزی۱ قرص دمیترون میخوردم

بی حسی اونموقع بیهوش نمیکردن چراشو نمیدونم

پس لابد بعدش که شکمتو فشار دادن حس نکردی؟

من هفته پیش سزارین شدم به زور بی هوشم کردن.سر اولی شکممو چنان وحشتناک فشار دادن که تا ی سال بخیه هام درد میکرد سر دومی هم همون بلا رو سرم درآوردن.به اتاق عمل فکر میکنم فشارم میفته.نمیدونم طبیعی چجوریه ولی از سزارین بیزارم

منم ویار بدی داشتم الان خداروشکر خیلی بهتر شدم وقتی حالم بد می‌شد روزی۱ قرص دمیترون میخوردم

من روزی ۴ تاشم جوابگو نیست دکتر برام یه قرص خارجی زد تهو خیلی قوی هم نوشت ولی اونو که میخورم از بوش بدم میاد بالامیترم حتما و بدتر میکنه حالمو ولی با امپول دمیترون خوبم یک روز 

2706