2737
2739

پس چرا واقعا انقد سفت میشه و نمیشکنه؟

اگه راجع به معنیه نام کاربریم براتون سوال پیش اومده باید خدمتتون عرض کنم که من یک عدد کورد میباشم و هناسگم در زبان کوردی به معنای نفسم میباشد  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب فشار باید بیاری دیگه

مثلا برایرشکستن عادی میزنیم به چاقویی لبه تیزی

اینجا که لبه تیزی وجود نداره

گریه مکن که سرنوشت... گر مرا از تو جدا کرد... عاقبت دلهای ما، با غم هم آشنا کرد... با غم هم آشنا کرد... 
2728

مم خودم قبول نداشتم یه بار برای مسخره بازی شکوندم چون همسرم گردنش گرفته بود اصلا خوب نمیشد بعدش خوب شد😐

۵/۵/ ۱۴۰۱ گل پسرم دنیا اومد..😍😍😍                                                                                    بالاخره تیکر منم واقعی شد😍۱۷ اسفند معلوم شد فندوقم پسرهستش 👶 ۳۰ آذر صدای ضربان قلب قندوق مامان رو شنیدم🥺 خدایا شکرت ک معجزه کردی برام🙏                              ۱۷ آذر جواب آزمایشم بعد ۳سال انتظار مثبت شد😍😍😍😍😍😍                                                              من منتظر معجزه خدا هستم😁🤗 😍                                      🌹🌹🥰🥰🥰برام دعا کنید🙏                                                      تاریخ شروع انتظار مهر 97 
بنظرم به هرچی اعتقاد داشته باشی وحود پیدا خواهد کرد 

اخه خیلی عجیبه پوست به اون نازکی میشه مثل سنگ من اول باور نداشتم الکی امتحان کردم اینجوری شد 

اگه راجع به معنیه نام کاربریم براتون سوال پیش اومده باید خدمتتون عرض کنم که من یک عدد کورد میباشم و هناسگم در زبان کوردی به معنای نفسم میباشد  

😐😐😐😐

تخم مرغ کلا سفته 

واسه شکستن هم میزنیمش به لبه یک ظرف یا یک جسم سخت تر از خودش 

این چیزا اوهام و خرافه ای بیش نیست

وَ بِه راهِ آرِزوُها هَمه عُمر جستُ جو ها...🦋🌾🌠
2738
مم خودم قبول نداشتم یه بار برای مسخره بازی شکوندم چون همسرم گردنش گرفته بود اصلا خوب نمیشد بعدش خوب ...

منم دفه اول الکی امتحان کردم دیدم واقعا جواب میده

😐😐😐😐 تخم مرغ کلا سفته  واسه شکستن هم میزنیمش به لبه یک ظرف یا یک جسم سخت تر از خودش  ...

عزیزم با زور همسرمم نشکست اخر زدیمش زمین محکم تا شکست

خب فشار باید بیاری دیگه مثلا برایرشکستن عادی میزنیم به چاقویی لبه تیزی اینجا که لبه تیزی وجود ندار ...

همسرمم با زور مردونه نتونست بشکنتش باور کن

همسرمم با زور مردونه نتونست بشکنتش باور کن

ینی هرچقدر زور زد نشکست؟ نکنه اشتباهی پخته شده بود  

گریه مکن که سرنوشت... گر مرا از تو جدا کرد... عاقبت دلهای ما، با غم هم آشنا کرد... با غم هم آشنا کرد... 
ینی هرچقدر زور زد نشکست؟ نکنه اشتباهی پخته شده بود    

بخدا نمیشکنه😄نه بابا خام بود

2706