2733
2734
عنوان

اه بو خون میدم

1737 بازدید | 101 پست

خیلی بده پریودم با این ک لباسامو نوارمو تند تند عوض میکنم ولی بوی خونو حس میکنم احساس میکنم خیلی گرمم بی اشتها شدم هیچی نمیتونم بخورم میترسم ضعیف بشم یک قرص سیپرو خوردم شاید اشتهام خوب بشه هععععی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اب زیاد بخور که دفع کنی و همچنین پریودیت زود تموم میشه

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌
2728

من چرا اصلا اشتهام کم نمیشه چرا واقعا در هر حالی میخورم😭😭😭😫😫😫بو خون هم کم فقط به نوار حساسیت دارم شدید

اینجیمه اورگیم بختیمیزقارادااولساکفنیمیز آق اولاجاخ🥺🥺🥺🥺🥺آنا کاش یوخویا گالایدون
2738
من چرا اصلا اشتهام کم نمیشه چرا واقعا در هر حالی میخورم😭😭😭😫😫😫بو خون هم کم فقط به نوار حساسیت د ...

خیلی سر اشتها اذیتم واقعا نمیدونم چرا انقد کم شدش

روز دوممه اخه

برو زیر اب گرم چند دقیقه بیا بیرون 

اینکه میگن حمام بده منظور اینه که نری بشینی کیسه سفیداب بزنی دو ساعت طولش بده 

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌
زورگی چیزی نخور منم بی اشتها میشم هیچی نمیخورم بهتره حالم زورگی بوخورم دلدردام بدتر میشه

من قرص یا شباف میزارم ک اروم شم و الا میمیرم از درد ک 

اعع شمام بی اشتها میشین؟؟؟

بو خون جدید بود

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
چیو دفع کنم؟؟؟

بری جیش کنی دیگه هر چی خونه دفع میشه

2706