2737
2739
عنوان

طبع سرد رو میشه عوض کرد؟

230 بازدید | 20 پست

اگه مزاجم رو عوض کنم ، چه تغییراتی توی زندگی بوجود میاد؟

ممنون میشم کسی اطلاعاتی داره بگه🌸

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه

دو سالی هست دارم تلاش می‌کنم فایده نداره خیلی سخته

اگه ترسیدي خودتو بغل کن هیشکی امن نیس!                         میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بفرستین🥀🖤.                 اگه فرستادی بگو منم برات صلوات بفرستم🙏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

ن سرد خوبه ن گرم طبع متعادل خوبه...هر طبعی مصرات خودشو داره وقتی در تعادل نباشه ..خیلی وقتا با افزایش سن طبع همش تغییر میکنه ...من ب شدت گرم بودم و الان سردم..ترشی خوار بودم الان شیرینی فقط و کلی چیزای دیگه...بهترین راه پزشک خوب و مطمئن طب سنتیه

پیش از مرگم صلواتی برای ارامش روحم مهمانم کنید.خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد
ن سرد خوبه ن گرم طبع متعادل خوبه...هر طبعی مصرات خودشو داره وقتی در تعادل نباشه ..خیلی وقتا با افزای ...

🙏🙏🌸

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه

اره من سرد بودم وحشتناککککککک.

پاهام همیشه یخ

درد پری بد

روده های پر سروصدا

مرتب آب یخ میخوردم

البته کلا تو دوران مجردی تغذیه سالمی نداشتم

ازدواج ک کردم وارد خانواده همسرم ک شدم

طبعم تغییر کرد

اونا بعد غذاشون خرما میخوردن 

جوشونده داشتن همیشه

زعفران مرتب استفاده میکردن

نمک و آب سرد سر سفره نداشتن 

منم کم کم اینطوری شدم 

عرق رازیانه و....

ببین کلا اخلاقتم عوض میشه 

دخترم لاوین    و پسر کوشولوی مسافرم آرژین  
بله طب سنتی محشر میشه اگه طبعت گرم شه

🙏🙏🌸

2738

بله من طبعم ب شدت سرد و بلغمی بود، تا چن ماه لبنیات و سردیجات رو حذف کردم و صبونه ارده شیره و یا سوپ جو میخوردم ،خرما روزانه مصرف میکردم ، چای رو توش حتما زنجبیل یا داروین میریختم کم کم اثر کرد و بهتر شدم 

ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏
اره من سرد بودم وحشتناککککککک. پاهام همیشه یخ درد پری بد روده های پر سروصدا مرتب آب یخ میخوردم ...

چقدر عاللیی

منم خیلی بد خوراکم

برنج میخورم

اصلا نوشیدنی گرم نمیخورم

🙏👌👌

بله من طبعم ب شدت سرد و بلغمی بود، تا چن ماه لبنیات و سردیجات رو حذف کردم و صبونه ارده شیره و یا سوپ ...

وای چقدر عالی

روی خلق و خو هم تاثیر گذاشت؟

👌👌

وای چقدر عالی روی خلق و خو هم تاثیر گذاشت؟ 👌👌

اره من ب شدت بدبین و شکاک بودم، زود عصبی میشدم اللن انگار بهترم و اعصابم قوی تر شده

ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏
بله من طبعم ب شدت سرد و بلغمی بود، تا چن ماه لبنیات و سردیجات رو حذف کردم و صبونه ارده شیره و یا سوپ ...

شیره چی انگور یا توت؟

اگه اجازه ندی گذشته بمیره، اونم اجازه نمیده تو زندگی کنی!
شیره چی انگور یا توت؟

۴شیره میگرفتم ولی شیره ها همشون گرم هستن، ۴شیره شامل شیره توت انجیر خرما و انگور بود

2706