2737
2734

لطفا نظراتتون و بگین با دلیل🙏🌹

خداوندا من در کلبه ی فقیرانه ی خویش چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم که تو چون خود نداری👍😍

من ی دختر ی پسر دوس دارم

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یه دختر یه پسر 

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔

هردوش خوبه ولی کیه که دلش نخوادازهردوجنس داشته باشه

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
2738

بنظرم دوتا دختر دوتا پسر،با فاصله سنی های مناسب..نرمال ترین حالتشه

هم همه شون خواهر و برادر داشتن میچشن...هم با هم جنس و هم غیر همجنس خودشون بازی میکنن و بزرگ میشن و چالش دارن...

فانتزی خودم ک اینه...دعا کنید بشه 😅

به سرم سایه ی ایوان و امان نجف است... دل من تنگ علی، تنگ اذان نجف است...

جنس جور 😂😍 یه دختر یه پسر 

خدایا دوست دارم از ته دل 🤍 متاهل و متعهد 💟💏دو سال خواننده خاموش سایت بودم ، سه بار عضو شدم و بنا به دلایلی خودم رو تعلیق کردم ✋ برای حل شدن مشکلم اگه ممکنه دعا کنید لطفاً 💚
یه دختر یه پسر 

من خودم دوست دارم دختر داشته باشم از اول اصلا پسر دوست ندارم ولی به خاطر اطرافیان می‌خوام داشته باشم

خداوندا من در کلبه ی فقیرانه ی خویش چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم که تو چون خود نداری👍😍
جنس جور 😂😍 یه دختر یه پسر 

بله،ولی به نظر من دوتا دختر خوبه ولی به خاطر حرف اطرافیان می‌خوام یکی دختر یکی پسر باشه

من خودم دوست دارم دختر داشته باشم از اول اصلا پسر دوست ندارم ولی به خاطر اطرافیان می‌خوام داشته باشم

نه بابا خواهر به فکر حرف اینو اون نباش بخاطر دل خودت هرکار میخوای کنی بکن

یجور نشه پس فردا دوستش نداشته باشی اگه پسر بود🥺

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔
2706