2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
واقعا چرا اینقد مردم پرستاری رو کردن هدف و بزرگشم میکنن شما از الان بخون پرستاری خزترین رشته ایه ک ...

والا من بقیه رو نمیدونم ولی به شخصه چون مامانم پرستاره و شغلشو دوش دارم منم میخوام پرستار شدم 

واقعا چرا اینقد مردم پرستاری رو کردن هدف و بزرگشم میکنن شما از الان بخون پرستاری خزترین رشته ایه ک ...

پول ،چون شغل های زیر شاخه ی پزشکی فعلا تضمین شده تر از بقیه شغل ها هستن

2738
پول ،چون شغل های زیر شاخه ی پزشکی فعلا تضمین شده تر از بقیه شغل ها هستن

دقیقا فعلا بهترین شغل ها از لحاظ درآمد ومهاجرت همین علوم پزشکی  هس متاسفانه 

ای یاور انکه یاوری نداردمرسی که هستی خدا جونم♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
دقیقا فعلا بهترین شغل ها از لحاظ درآمد ومهاجرت همین علوم پزشکی  هس متاسفانه

بله از لحاظ درآمد خیلی خوبه ولی مهاجرت که فکر نکنم چندان خوب باشه مدرک پزشکی ایران برای بقیه کشورا چندان معتبر نیست ولی مهندسی برای مهاجرت خیلی بهتره

بله از لحاظ درآمد خیلی خوبه ولی مهاجرت که فکر نکنم چندان خوب باشه مدرک پزشکی ایران برای بقیه کشورا چ ...

بله صد درصد مدرک پزشکی و دندان و دارو ما اون اعتبار مهندسی رو نداره من منظورم پیرا پزشکی بود نه خود پزشکی

ای یاور انکه یاوری نداردمرسی که هستی خدا جونم♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
2706